2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو ایران تفریح چی می‌تونه باشه؟ رستوران رفتن، دور دور تو خیابون، پاساژگردی، مهمونی رفتن، بازی تخته نرد گروهی 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

خونه مادرم در کنار مادرم جایی و ندارم و نمیزارن

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

یه مسئله دارم،دو ساله که فقط حفظ ظاهر میکنم،هیچی حالمو خوب نمیکنه اما وقتی به روزی که مسئلم حل بشه فکر میکنم آروم میشم ،شاد میشم،یعنی میشه خدایاااااااا

احمقانه مثبت باش  
تو ایران تفریح چی می‌تونه باشه؟ رستوران رفتن، دور دور تو خیابون، پاساژگردی، مهمونی رفتن، بازی تخته ن ...

دیگه چی میخوای باشه عششششقم😯 لابد دیسکو 😀😂

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2706