1818
1823

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825
1846

مشهد یعنی سبک میشما سبک

🌷صلی الله علیک یا اباعبدالله 🌷بگذار که این باغ درش گم شده باشد🌷گل های ترش برگ و برش گم شده باشد🌷جز چشم به راهی به چه دل خوش کند این باغ 🌷گر قاصدک نامه برش گم شده باشد🌷باغ شب من کاش درش بسته بماند 🌷ای کاش کلید سحرش گم شده باشد🌷بی اختر و ماه است دلم مثل کسی که صندوقچه ی سیم و زرش گم شده باشد🌷شب تیره و تار است و بلا دیده و خاموشانگار که قرص قمرش گم شده باشد 🌷چاهی است همه ناله و دشتی است همه گرگ خواب پدری که پسرش گم شده باشد🌷آن روز تو را یافتم افتاده و تنها در هیبت نخلی که سرش گم شده باشد🌷پیچیده شمیمت همه جا ای تن بی سر چون شیشه ی عطری که درش گم شده باشد. 🌷 صلی الله علیک یا اباعبدالله 🌷      فریب نخور!  یهودیان همیشه همینطور بوده اند با ظاهری مهربان و عاقل، تاریخ بخوان ؛ یک یهودی به حضرت مسیح خیانت کرد یهودیان در صدر اسلام فتنه و تفرقه راه می انداختند، خود را مسلمان معرفی میکردند روایات جعلی می‌ساختند و .... و حالا هم میخواهند بین بانوان ایرانی رخنه کنند تا آنان را به لجن بکشند و از مقام والای مادری ساقط کنند! بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »

ما معمولیا تفریحمون هم تو گوشیه 😢

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزند عزیزم بعد از دو سال انتظار و گریه های مداوم من بالاخره از پیش خدا اومدی تو دل من😍😍منو بابایی عاشقتیم بهت قول میدیم برات مامان و بابای خوبی بشیم😍از خدا میخام خودش مراقب تو باشه😘شما هم بیکار نباش دوست عزیزم یه صلوات واس سلامتیش بفرست🤣😘
1794
1845