1464
1482
عنوان

کی میخوایید تمومش کنید

466 بازدید | 44 پست

این مسئله ی مسخر ی چندش چند همسری رو. روزی چند تا تاپیک میزنید دربارش که چی؟ خودتون چندشتون نمیشه از این حرفا؟ روزی سی تا فقط من میبینم که کلا دوساعت میام تو سایت. بعضیا هم که خیلی خوشمزه هستن به قول خودشون چند همسری زنا رو با خنده تفسیر میکنن. خداییش موضوعات دیگه واسه خندیدن نیست؟ چرا با این کارا قبح مسائل رو میشکونید؟ تو خونه هاتونم همین قدر درباره این مسئله میخندید؟ زشت نیست؟  واقعا جای خنده داره؟ از نظر من که خیلی زشت و رو مخه

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

😫😫😫

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

اینجا هم کسی طرفدارشه ؟😐😐😐

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473

توچته میسوزی خب تاپیکا رو باز نکن

دعاکردم که تنهامال من شی ،توتعبیرقشنگ فال من شی ، اگربازم دلت بادیگرونه،چشات دنبال ازمابهترونه،بزار بایادتو دلخوش بمونم فقط خاطره هات بامن بمونه...

ب اعصابت مثلث باش

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

منو همسرم تو خونه خیلی شوخی میکنیم در‌این باره میخندیم.تاپیکی ندیدم من تاحالا دربارش اینجا.حالا شما چرا‌ انقدر عصبی هستید عزیزم هرکی نظری داره دیگه

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
اینجا هم کسی طرفدارشه ؟😐😐😐

طرفدار رد نمیدونم ولی انقدر تاپیک زدن حال ادم بهم میخوره 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘
1474
1457