2737
2734
عنوان

به نظرتون چقدر احتمال داره یه پرستار بیکار بمونه؟ 😑😐🤦🏼‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 28 پست

بستگی به شهرتون داره توی شهرما پرستار بیکار وجود نداره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا بیکاری توش نیست ما جندین نفر رو داریم چند باری امتهان استخدامی دادن قبول شدن یکی تو عوم پزشکی...تو تامین اجتماعی که حقوقشون عالیه.....بستگی به شهرش داره...دختر خاله من بوشهر طرح میره میگه یه بیمارستان نیرو میخواست ۴۹نفر فقط ۱۰نفر اون بیمارستون رو زده بودن همشون قبول شدن....شوهر خودمم پرستاره همین که سربازیش تموم شد رفت سر کار دوجا هم کار میدا کرده

2728

من که هیچ پرستار بیکاری ندیدم

اینا میسوزن از حسودی

کارت خوب باشه و سعیتو بکن نذار بقیه روت اثر بذارن

من چی بگم که مامایی ام وکارش پنجاه پنجاهه 

منم البته دارم تمام تلاشمو میکنم که بهترین باشم

بهترینا رو زمین نمیمونن

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        

بهشون بگواشباع هم شده باشه اگه یه دونه ظرفیت برا پرستاری خالی باشه تو کل ایران ویه دونه بخوان بگیرن اون یه نفر صددرصد منم اینجوری لال میشن دیگه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2738

من پرستارم همه جا التماس میکنن ولی چون خودم تزریقات و درمونگاه خوشم نمیاد نمیرم حقوقشم زیاد نیست  نمیصرفه،ولی هر زمان بخوای کار هست ،دوست دارم تو بیمارستان کار کنم منتظر استخدامم آزمون بیاد طرحم تموم شده