2726
عنوان

افتادوی پلک نوزادم کمممکو😢😢😢😢

336 بازدید | 15 پست

تو اصفهان کیو یا هر جلا ک خوب باشه . معرفی میکنید دکتر باقر ترابی چطوره؟ 

من یه نوزاد 4و نیم ماهه دارم ب دنیا که اومد چشم چپیش تا تقریبا 24 ساعت بسته بود، بعد هم ک باز شد ب مرور خودم. متوجه شدم خیلی خیلی کم افتادگی داره، ب طوری ک اطرافیان فعلا چیزی نگفتم، گاهی اوقات ک تعجب میکنه یا باز میکنه معلومه و گاهی عین هم

کسی این مکشلو داشته خیلی ناراحتم همش دارم گریه میکنم بردم دکتر گفت صبر کن ولی نظر یه دکتر خوبو میخام 

برام دهگعا کنید خاب و خوراکم شده گریه 

اینجا نوشته عمل میخاد میترسم آخه بچه اینقدری مگه جون عمل داره 

ای خدا😢😢😢

مامان برای نی نیم دعا کنید 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای دختر همکارم هم اینجوریه بردنش دکتر گفتن باید صبری کنی الان سه سالشه

الان صبر کرده؟ دیر نیس

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

نگران نباش عزیز دلم،اگه بینایی کامل داره و فقط مشکل همینه،بیخود خودتو عداب نده،مهم بینایی که داره،اونم به امید خدا به مرور زمان خوب میشه،اگر هم نشد ممکنه یه عمل نیم ساعته و کمتر باشه.نگران کوچکی ش هم نباش،فقط و فقط دقت کن که دکتر خوبی جراحیش کنه.

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

معمولا افتادگی پلک تا وقتی که جلو دید فرزندتون رو نگیره عمل نمی کنند تا به سن مناسب برسه

متاسفانه اصفهان کسی رو نمیشناسم ولی تهران بی شک دکتر رجبی بهترینن تو این زمینه

عمل جراحي افتادگی پلک همراه با فیلم

الان صبر کرده؟ دیر نیس

عزیزم چشم دخترت خوب شد؟؟؟ لطفادجواب بده

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
عزیزم چشم دخترت خوب شد؟؟؟ لطفادجواب بده

پسره بچم بله بهتر شده ولی خوب نشده دکتر بردم گفت صبر کن خوب میشه 

پسره بچم بله بهتر شده ولی خوب نشده دکتر بردم گفت صبر کن خوب میشه 

عزیزم درخواست دوستیمو قبول میکنی

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2706