2733
2734

برا شوهر منم صفربود چند ماه هی دارو و ویتامین خورد دوسه ماه بیخیالش شدیم گفتیم نمیشه دیگه با لطف خدا باردار شدم انشا الله شما هم نتیجه‌ بگیری 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا شوهر منم صفربود چند ماه هی دارو و ویتامین خورد دوسه ماه بیخیالش شدیم گفتیم نمیشه دیگه با لطف خدا ...

يعنى هيچ داروى استفاده نكرد

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
2731
يعنى هيچ داروى استفاده نكرد

چرا چندماه ویتامین سی و ای و زینک و جنسینگ و چندمدل دیگه میخورد نشد که نشد چند ماهم ی معجون گیاهی میخورد نتیجه نداد در آخر دکتر گفت ای یوای شوهرمم قبول نمیکرد منم بیخیالش شدم فقط توکل کردم به خدا در کمال بیخیالی بودم که فهمیدم باردارم قبلشم سقط داشتم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2738
میتونم بپرسم جنسیت نی نی رو

پسر هست عزیزم جنسیت ربطی به این مسائل نداره

آخه من شنیدم اسپرم های مربوط به پسر پرسرعت هست واسه همین همسر منم مشکل داره آخه 

نه جنسیت ربطی به این چیزا نداره فقط ویتامین و گرمیجات به همسرت بده و توکل به خدا کن .... دوست من شوهرش واریس داشت آلان دوتا پسر داره بدون دارو وطبییعی باردار شد 

سلام عزیزم شوهر منم هم تو تعداد هم تحرک ضعیف بود...دکتر بهش کلومفین و ال کارنیتین داد خودمم بهش جوشونده خرنوب میدادم تقریبا دو ماهی شد...الان شکر خدا باردارم...خرنوب بده بهش معجزه میکنه

سلام عزیزم شوهر منم هم تو تعداد هم تحرک ضعیف بود...دکتر بهش کلومفین و ال کارنیتین داد خودمم بهش جوشو ...

واقعا تنها خرنوب دادين

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍