1464
1459

جونم براتون بگه يه سينك تميز كردم، عكس خودمو توش نظاره ميكنم😁

شما هم اگه ميتونيد عكس بدين 

خودم از تاپيك هاي اينچنيني خيلي انگيزه ميگيرم☺️

از قلق هاي تميزكاريتون هم بگيد

مثلا من به صورت كلي با سيف ، سينك  و گاز رو تميز ميكنم

اما يه اسپري اب و سركه درست كردم، هر شب يكم ازش ميزنم و يه فرچه ي سريع ميكشم، اينطوري هميشه اينه اي هستن

به خصوص صبح ها كه پا ميشم ميرم تو اشپزخونه اين تميزي خيلي انرژي خوبي بهم ميده😍

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

😩من انگیزه نمیخوام

کمپوت میخوام ترجیحا اناناس یا گلابی🤒

دوستای خوب نی نی سایتیم😍 امیدوارم هر جا هستین در هر کجا ازین نقطه خاکی دلتون شاد باشه و بهترین ها سهم دلتون باشه🥀 هر اومدنی یه رفتنی داره الانم وقت رفتن منه 🙂 خواستم از همتون خداحافظی کنم و اگه کسی از دست من ناراحت و دلخور شده تو این مدت یا دلش شکسته 🌷🌷 از همینجا ازش عذرخواهی میکنم🤗  در پناه خدا باشید دوست شما nilay_👋

عکس کو

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خداجونم من یه بنده حقیرم من حتی لیاقت مادر شدنم ندارم جنینم منو سه ماهگی تنهام گذاشت😭😭😭خدایا خیلی دلم گرفته فقط خودت از حال دلم خبر داری خدا جونم خودت هوای دلمو داشته باش خدایا تنهام نزار خدا خودت دوباره بهم یه نی نی بده خدایا هنوز صدای قلب جنینم تو گوشم چقد خوشحال بودم ولی حیف که خوشحالی زیاد طول نکشید خداجونم خودت بهم بازم یه نی نی بده خدایا دلم شکسته خودت هوامو داشته باش و دلم و خوشحال کن😢😢😢❤❤❤❤❤❤❤الانم که بارداری شیمیایی خدایا تا کی باید صبر کنم لطفا برام دعا کنین عزیزانم

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کوکو

فقط 38 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
1436
😩من انگیزه نمیخوام کمپوت میخوام ترجیحا اناناس یا گلابی🤒

سیب دوسنداری؟

امروز ۱۶ کیلو کمپوت سیب درست کردم 😩😩😩

گاهـی هیچـکس را نداشتـه باشـی بهتـر است..باورکن بعضی ها تنهـا ترت میکننـد....
1334
سیب دوسنداری؟ امروز ۱۶ کیلو کمپوت سیب درست کردم 😩😩😩

منم کمپوت هلو درست کردم 

سیبامم خشک کردم هم برای میوه خشک هم برای خورشت ☺️

اگه عنکبوتی که تو اتاقت کشتی  همه ی عمرش فکر میکرد که تو رفیق و هم اتاقش بودی اونوقت چی ؟
1474

من از باغ مادربزرگم خاکستر برداشتم سینک و قوری و استکان چای رو برق میندازه و قابلمه استیلا رو

ضد عفونی هم میکنه

بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب سلام الله علیها روبند او را بر میدارند بدان که تنها یزیدیان بی حجابی را برای تو میخواهند « و بد حجابی یک تحقیر است از سوی دشمن»                                              
1457