2726
عنوان

زگیل دست و پا

| مشاهده متن کامل بحث + 2269 بازدید | 38 پست
دستامو بخوام بزارم باید کل دستامو بزارم،خیلی بده که تک نیستن متاسفانه زیادشدن تازه فهمیدم زگلیه

خب چاره ایی نیس بمال ب کل دستت ۵دیقه صبرکن خشک میشه بعدبشور.

من پام داشت بااین روش خوب شدالان چندساله برنگشته

یه 
من‌هم قطره هم چسب استفاده کردم نا بود کرد نمیدونم عزیزم به پرس از دارووخونه

میشه اسمشونو اگه یادته بگی،زگیل شما بزرگ بود یا کوچیک؟باچندبار استفادع خوب شد قطرش فکرمنم برامن بهتر باشه مخصوصا برا دستم ک اینقد ریزن

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه اسمشونو اگه یادته بگی،زگیل شما بزرگ بود یا کوچیک؟باچندبار استفادع خوب شد قطرش فکرمنم برامن بهتر ...

۶سال پیش من استفاده کردم عزیزم ۱۳سالم بود یادم نیست اسمش

ارع قطرش بهتره 

واسه من ۴تا رو دستم بود بزرگ‌بود ریز نبودن خیلی درد داشتن جایی میخورد اشکم درمیومد

2728
خانومی شما رویان باردار شدی؟

نه عزیزم اونجا میرفتم اما نشد

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
سلام عزیزم ان شاءالله بسلامتی و دلخوش فارغ بشی میخاستم بدونم شما هم که ذخیره ت پایین بود چطوری باردا ...

سلام،ممنونم عزیزم

من طبیعی باردارشدم به لطف خدا

سه ماه قبل اینکه طبیعی باردارشم ای وی اف کرده بودم که جواب نداد قبل از ای وی اف هم یکبار آی یو آی کرده بودم که اونم نشد

سلام،ممنونم عزیزم من طبیعی باردارشدم به لطف خدا سه ماه قبل اینکه طبیعی باردارشم ای وی اف کرده بودم ...

خدا رو شکر عزیزم خیلی برات خوشحال شدم ی خواهش ازت دارم تو رو خدا موقع زایمانت برا همه منتظرا دعا کن برا منم دعا کن باردار بشم طبیعی و خداوند فرزند سالم و صالح بهم بده ممنون مهربونم😍😍

خدا رو شکر عزیزم خیلی برات خوشحال شدم ی خواهش ازت دارم تو رو خدا موقع زایمانت برا همه منتظرا دعا کن ...

حتما،انشاءالله دلت شاد بشه صاحب فرزند سالم و صالح و عاقبت بخیر بشی

شمام برامون دعاکن نی نیم سالم باشه

حتما،انشاءالله دلت شاد بشه صاحب فرزند سالم و صالح و عاقبت بخیر بشی شمام برامون دعاکن نی نیم سالم با ...

چشم عزیزم برات صلوات فرستادم ان شاءالله سالم بغلت بیاد و زیر سایه پدر و مادر برومند و عاقبت بخیر بشه

من اول رفتم دکتر برام فریز کرد چندتاش خوب شد ولی بعضی هاش ریشه ش موند و کامل نرفت و بازم بیشتر رشد کرد.دکتر کرم اسیدی هم بهم داد که بزنم کرم رو ۵،۶ ماه زدم (ولی ماه های اولش نا امید بودمو فکر میکردم اثری نداره)و دعایی که در حدیث امام صادق (ع)برای زگیل هست رو هم انجام دادم و قرص مولتی ویتامین مینرال و زینک هم خوردم و بعد کم کم دیدم سیاه شد افتاد دیگه م در نیومد.این سه روشو انجام بده عزیزم حتما نتیجه میگیری.در یک سایت خوندم که کمبود زینک در بدن باعث زگیل میشه روزی یه دونه بخوری همه شون سیاه میشن میفتن،سیستم امینی بدنتو با خوردن قرص سلنیوم و مولتی ویتامین مینرال و زینک تقویت کن از بین میرن

من اول رفتم دکتر برام فریز کرد چندتاش خوب شد ولی بعضی هاش ریشه ش موند و کامل نرفت و بازم بیشتر رشد ک ...

برا چجوری بودن؟برای تخت و ریز هستن اونایی ک کف دستمن،روی دست و انگشتام هم هستن یه کوچولو برجستن ولی زیادن و ریزن اصلا مشخص نیست یعنی کسی دستامو ببینه اصلا متوجهشون نمیشه ولی خیلی زیاط شدن

روی پاهام هم چهارتا هستن ک برجستن اما نه زیاد

تودوران شیردهی ام

خوردن این قرصا ایرادی نداره؟اگرسرخودبخرم بخورم 

چه مدت بخورم روزی یا هفته ای چقدرمثلا 

اینارو زمانی ک درحال فریز کردنشون هستم بخورم؟

میخواستم برم دکتر ک اوضاع اینطوری شد

دعای امام صادق چیه؟

برا چجوری بودن؟برای تخت و ریز هستن اونایی ک کف دستمن،روی دست و انگشتام هم هستن یه کوچولو برجستن ولی ...

عزیزم دعا رو سرچ کن تو گوگل دعای زگیل میاد

و اینکه نه ضرری نداره ویتامینه خیلیم خوبه

هرروز صبح ناشتا هم سیاه دونه بجوی ۷ تا دونه بعد اب بخوری خوبه

برای منم تخت بودن بعضی هاشم برجسته

عزیزم دعا رو سرچ کن تو گوگل دعای زگیل میاد و اینکه نه ضرری نداره ویتامینه خیلیم خوبه هرروز صبح ناش ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی ممنونم دعا کن هرچی زودتر بتونم برم دکتر و از شرشون خلاص شم به لطف خدا

2706