2726

میدونم تاپیک قبلا دربارش زدن ولی تنها تاپیکی که تو نی نی سایت خیلی باهاش کیف کردم همین جور تاپیکا بود کلی انرژی مثبت گرفتم شاید با این کار و انرژی مثبتی که از کائنات میگیریم برگرده به خودمون و حالمون اگر بد هست خوب بشه..

خانوما من دوهفته ست از شدت ناراحتی کنترلی به اشکام ندارم همش منتظر یه خبرم که نمیاد بدستم 

دعام کنید لطفا اون خبر برسه💕

نفربعدی از ته قلبم برات میخوام همه ی حاجت هایی که به صلاحته بر آورده بشه و انقدر خوشحال بشی که به وضوح حضور خدا رو حس کنی الهی هیچ وقت به دلت غم راه پیدا نکنه و سلامت باشی💖💖💖

نفر بعدي توو خوشبختي غرق باشه هميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آرامش و خوشبختی واسه نفر بعدیم آرزو میکنم💜🤩

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ب هدفش برسه

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

ایشالا نفر بعدی بزودی ازدواج کنه  

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2706