2733
2734
عنوان

امروز شوهراتون خونه بودن؟چيكار كردين

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 49 پست

شوهر من چند روزه صبح زود میره آخر شب میاد روی هم رفته ده کلمه هم باهاش حرف نزدم همش میگه خسته ام🙄قبلشم تهران بود،تا بهش زنگ نزنم هم خبری نمیگیره

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه باهم نیستین؟ کجاس ینی

صب گفت ميرم سر كار ديگه نميدونم ما كلا هيجا نميريم روز تعطيل بايد منو بزاره خونه زنگم نزنه؟

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))
ای یوای داشتم.

ان شاالله به سلامتی

استراحت کن❤

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738

شوهرم که نبود هیییچ

پسرم رو هم با اصراار پسرم  با خودش برای اولین بار برد سر کار از صبح تا حالا..

بعدم زنگ زدند پدر و پسر گفتند ما کارمون طول داره و ناهار نمی تونیم بیاییم.ایییششششش😒😁😁

دو نفری همونجا غذای بیرون زدن بر بدن

البته منم به درس و کارم رسیدم ...با همراهی دخترم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

تا لنگ ظهر خوابیدم بعد ناهار بعدم من رفتم خونه مادرم الانم شوهر جان زنگ زده بیا اش ابادانی خریدم اومدم دیدم چه سفره ای انداخته فداش بشم جاتون خالی زدیم الان هم داره فوتبال ساحلی میبینه منم نی نی سایت

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706