2726

سلام

ما یه محله نسبتا خوب یا متوسط تهران هستیم و 25 سالی هست ساکنیم.

حدود 2 ساله درست انباری زیر خونه ما رو به یه تاسیساتی اجاره دادند (مدیر ساختمون و هیات مدیره) با اینکه محله مون خیلی خوبه ولی اینجا مرکز تجمع لات ها شده.

از صبح تا شب برشکاری، جوشکاری، تعمیر ماشین، موتور سیکلت و .... ادامه داره.

بعد خیلی هم آدم های ناجوری هستن. به مدیر ساختمون و هیات مدیره شکایت کردیم ولی چون اتفاقا آشنای هم هستن زیر بار نرفتن از طرفی اومدیم امضا از ساکنین جمع کنیم ولی جز ما کسی شاکی نبود.

این ها در حالیه که همین چند وقت پیش هم باعث 2 آتش سوزی شدن که شانسی کسی نمرد. یه بار موتور سیکلت آتیش گرفت و یه بار هم موقع جوشکاری در اثر حرارت زیاد یه کپسول ترکید.

جدای از اون پدرم سرطان داره و باید استراحت کنن ولی از 6 صبح تا 7 شب اینجا سر و صداست.

اینم بگم 110 زنگ زدیم و اومدن ولی حتی بهشون تذکر هم ندادن و گفتن باید هیات مدیره و مدیر ساختمون و امضا ساکنین رو داشته باشید.

قوه قضاییه یا ثنا هم رفتم گفتن نامه اجباریه برای شکایت.

نمی دونیم چجوری و به کجا زنگ بزنیم؟

شماره ای دارید که بشه شکایت کرد و پیگیری کنن؟

بااین تعاریفی که شماکردی تنها راه اینه شما ازاونجابرین😶

این که نمی شه. 25 ساله ساکن هستیم و ساکنین دیگه هم چون اکثرا یا خارج هستن یا پزشک هستن و آخرای شب بر می گردن مشکلی ندارن و یه سری هم از این ها می ترسن که بعدا انتقام بگیرن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اونجا کاربری مسکونیه، نباید این فعالیت رو داشته باشن،  باید به شهرداری مراجعه کنید چون برای فعا ...

ببخشید یه چیز دیگه، همه می گن چون هیات مدیره و مدیر ساختمون دارید اونا باید شکایت کنن و نه شما و خب اونام که با هم جورن.

فک نکنم شکایت فایده داشته باشه وقتی خوده هیئت مدیره این تصمیمو گرفته و غیر شما کسی شاکی نیس . چرا ا ...

اولا که مامانم محاله از اینجا بیاد حتی یه کوچه اونورتر.

و بعدش الان اینجا دیگه همه ما رو می شناسن و مشکلی با کسی نداریم و فقط این لات ها اومدن. اولش مشکلی نبود الان خیلی افتضاح شده.

بعد خونه شما موش بیاد سم پاشی می کنید یا خونه رو عوض می کنید؟

ببخشید یه چیز دیگه، همه می گن چون هیات مدیره و مدیر ساختمون دارید اونا باید شکایت کنن و نه شما و خب ...

۱۳۷ زنگ بزن، اونا حتما باید کاربری اون فعالیت رو داشته باشن، چون مسکونیه، قطعا ندارن

2706