2726
عنوان

از یه اسم متنفرم...

1831 بازدید | 117 پست

از یه اسم دختر متنفرم... اسمی که قبلنا خیلی دوسش داشتم و همیشه میگفتم اسم دخترم رو همون میذارم چون هم قشنگه هم شبیه اسم خودم... اما بعدا یه آدمی که خیلی اذیتم کرده و اسمش اینه باعث شده متنفر شم...حالا هیشکی نمیدونه چرا من بدم میاد از این اسم و هنوز که هنوزه خونوادم یه چیزی میشه جلو شوهرم میگن اسم دختر شما میشه ....چون من عاشق این اسم بودم 

ولی من این اسم میاد دیوونه میشم مخصوصا جلو شوهرم چون قضیه به خودش مربوطه البته مال خیلی وقت پیشه اما هنوز که هنوزه روی این اسم حساسم چیکار کنم خسته شدم واقعا مسخرس هر آهنگی که پلی بشه و این اسم توش باشه شوهرمم گوش بده من دیوونه میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه بودم هرجا ميرفتم ميگفتم منوو اناهيتا صدااا كنين 

الان ك فكر ميكنم جه ادم خزي بودم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

منم از ی اسمی بدم میاد 😑

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من ازاسم النازمتنفرم چون اسم شخصیه که حالم ازش بهم میخوره

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2706