2726
عنوان

با یه همچین شوهری...چه کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این غرور الکی ادم اسکول نشون میده ها حواستون باشه الکی غرور نداشته باشین

استارتر شوهرا عاقله و مشخصه عقده ای نیس وگرنه چرا الکی غرور داشته باشه که باعث مسخره شدنش بشه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

از یه لحاظ خوبه .از یه لحاظ هم اینجور آدما اکثرا با همه رودر وایسی دارن .از نظر مالی خیلی پیشرفت نمیکنن.ولی آدمهای شریفی هستن

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
شوهر منم اینجور بود ولی انقد غیبت کردم یکم تغییر کرده

غیبت میکنمم تغییری نمیکنه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
عین شوهر من دوست دارم یه ذره خوشبین باشه نسبت به اطرافش

اره همدردتم.  شوهرم متاسفانه پارانویای خفیف  داره.  خودش دکتره میدونه ولی مشکلش ریشه ایه.  اینقد راحت حل نمیشه.  دست خودش نیست.   

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2706