1464
1411
عنوان

با یه همچین شوهری...چه کنم...

614 بازدید | 32 پست

به همه چییییز خوش بینه به همه میگه فلانی خیلی آدم خوبیه به همه زیادی احترام میذاره..دوست دارم یه ذره مغرور باشه...به همه نگه خوب...نمیدونم...

چوخ دانشمه

صگ اخلاق باشه باعث خجالتت بشه خوبه؟😐

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀

از دل صافشه اما آسیب میبینه آدم

هنگامی که از درون زلال باشی ؛ خداوند به تو نوری می‌بخشد، آنچنان که ندانی و مردم تو را دوست می‌دارند از جایی که ندانی و نیازهایت برآورده شود آنچنان که ندانی چه شد !

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436

ادمارو نمیشه عوض کرد

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
صگ اخلاق باشه باعث خجالتت بشه خوبه؟😐

همون والا.... ادما قدر چیزای که دارن و نمیدونن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اِنْ أَدْخَلْتَنِی النَّارَأَعْلَمْتُ أَهْلَهَا أَنِّی أُحِبُّكَ اگر در آتشم اندازی به اهالی آنجا خواهم گفت که دوستت دارم ...  تیکر بارداری نیست تیکرواس حاجتمه تروخدا دعاکنید تا قبل از تیکر به خواسته ام بریم⁦❤️⁩صلوات⁦❤️⁩
1444
1474
خودمو کشتم تا متوجه شدم صگ یعنی سگ 🤣

😂😂😂😂

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀

برعکس شوهرمن ک به همه بدبینه فک میکنه همه برعلیهش در حال توطیه هست...  و خیلیم مغرور

عمرسعد قبل از جنگ اقرار میکند. میدانم اگر برای حسین بجنگم اهل سعادتم. واگر با حسین بجنگم اهل شقاوت... اما چه کنم که از ملک ری نمی توانم بگذرم... اندکی تامل!!!! ملک ری ما کجاست که نمی گذارد در قافله حسین بمانیم!!!! 
1457