1600
1609

شتر درخواب بیند... 😕

اگه واقعا اینطوریه نگو جایی چش میخوره

پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                    .        https://instagram.com/helma_layette?igshid=1x3lmpdvcd5er                                                          پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
1432

انتظار دارم هیچ وقت دروغ نگه .

اخه عادت کرده دورو اطرافیانشو الکی بزرگ میکنه .مردم هم میدونن که داره الکی میگه .

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگذارم .

یه سفر 

متاسفانه اینقد عادتم دادع به سفر که الان وقتشو نداره منم معتادسفر😐

ماشینشم فروخت دگه بدتر خونه نشین شدیم 

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم💫 اهل سنتِ معتقدتوجه داشته باشین میگم معتقددددد شبی  به نام یلدا😊 جشنی به نام نوروز 😊جشنی بنام سالگردازدواج وتولد😊روزی به نام مادر وپدر وزنومرد 😊سالگردی بنام فوت وچهلم وهفتم وختم و لباس سیاه وعزاداریو سینه زنی وغیرذالک  نداره والسلام😐 اعتقادم همینه نمیتونم بخاطر یه عده بدروغ بگم نههههه خیلی خوبم داریمممم 😐واقعیت وحقیقت مذهبم همینه حالا یه عده میگنـ افراطه یاهرچی به خودمون ربط داره عزیز همونطور که من به اعتقاد شما کارندارم شمام نداشته باش ممنون دوست بادرکوفهم وباشعوروفرهنگم 😘😍حالا یه عده اهل سنتم وبه اعتقاداتشون  پایبند نیستن دلیل نمیشه بهم بگین حرفات  دروغه 
1523
1578