1676
1605
عنوان

خانمای هنرمند تشریف میارین؟

87 بازدید | 6 پست

کسی میدونه از کجا میتونم رنگ ریچ تهیه کنم؟

بچه ها پیج معرفی نکنید چون هزینه ارسالشون انقدر بالاست ک آدم باید هزینه دو تا رنگ بکنه واسه یک رنگ.

لطفا اگه جایی توی تهران میشناسید راهنمایی کنید😙

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

لوازم رنگ فروشی  یا لوازم تحریر   یا هم خرازی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عزیزم شما خودت گرفتی؟

نه ولی حتما تو این‌مغازه ها پیدا میشه دیگه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1522

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریم به وقت تولد پسملیم وزن شروع78😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐.         وزن جدید 62/600😍😍😍😍😍😍😍😍😍         هدف فعلا 60 تا ببینم چی پیش میاد 🤗🤗🤗🤗🤗  میگن گوگل تو قیامت به حرف میااااااااااد تمام چیزای که سرچ کردین و میگه🙄🙄🙄🙄🙄گفتم که در جریااااااااااان باشید بترسین از اون روز😂😂😂

@خواهر_آلیس_در_نی_نی_    

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریم به وقت تولد پسملیم وزن شروع78😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐.         وزن جدید 62/600😍😍😍😍😍😍😍😍😍         هدف فعلا 60 تا ببینم چی پیش میاد 🤗🤗🤗🤗🤗  میگن گوگل تو قیامت به حرف میااااااااااد تمام چیزای که سرچ کردین و میگه🙄🙄🙄🙄🙄گفتم که در جریااااااااااان باشید بترسین از اون روز😂😂😂