1874
1955
عنوان

خانمای هنرمند تشریف میارین؟

90 بازدید | 6 پست

کسی میدونه از کجا میتونم رنگ ریچ تهیه کنم؟

بچه ها پیج معرفی نکنید چون هزینه ارسالشون انقدر بالاست ک آدم باید هزینه دو تا رنگ بکنه واسه یک رنگ.

لطفا اگه جایی توی تهران میشناسید راهنمایی کنید😙

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

لوازم رنگ فروشی  یا لوازم تحریر   یا هم خرازی 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ..و                                                         به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

عزیزم شما خودت گرفتی؟

نه ولی حتما تو این‌مغازه ها پیدا میشه دیگه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ..و                                                         به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1965

یک عدد تثبیتی قهرمان هستم😎😎😎😎 من از وزن 78 تونستم برسم به وزن 59 🤩👈58.200😍😍البته دوس دارم کمتر بشه وزنم ولی فعلا استراحت میکنم😁😁😁😁😁                                                                                                             

@خواهر_آلیس_در_نی_نی_    

یک عدد تثبیتی قهرمان هستم😎😎😎😎 من از وزن 78 تونستم برسم به وزن 59 🤩👈58.200😍😍البته دوس دارم کمتر بشه وزنم ولی فعلا استراحت میکنم😁😁😁😁😁