2410
2553
عنوان

یه اسباب بازیه پر سر و صدا

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 29 پست
بگه این صورتیه این ابی .😒😒😒😒انگار اصلا بچه کوچیک ندیدی نزدیکت حالا بزار بشینه تکاملش رو طی کنه ب ...

😂😂😂😂😂

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=111273667]بگه این صورتیه این ابی .😒😒😒😒انگار اصلا بچه کوچیک ندیدی نزدیکت حالا بزار بشینه تکاملش رو طی کنه ب ...[/QUOTE]

😂😂😂😂باید از یک تاصد را تایکسالگی یاد بگیره😁😁😁😁😆😆😆

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2720
🤣🤣🤣شوهر منم میخاست واسه بچه خواهرم میکروفن بخره میگفت بچه دوس داره براش بخریم من نذاشتم گفتم همسا ...

میکروفون چیه عزیرم، چجوریه

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
بنظرم واسش ارگ بخر هم نور داره هم آهنگ میزنه هم صدای حیواناتو داره.

ارگ روروکش داره، ولی نور نداره 4 تا دکمه داره هر کدومو میزنه ی صدا میده 

میکروفون چیه عزیرم، چجوریه

همون بلندگو باطری داره شکل میکروفونه دست میگیرن بچه توش داد میزنه صداش به همه همسایه ها میرسه سر سام میگیرن  

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
[QUOTE= 111273687 ]همسرم میگه اگه با یه خانواده دشمنی داری برای بچه هاش اسباب بازیه پر سر و صدا بخر ...

چند سالشه پسرتون 

2714

[QUOTE=111275110]ارگ روروکش داره، ولی نور نداره 4 تا دکمه داره هر کدومو میزنه ی صدا میده [/QUOTE]

نه گلم اونا جالب نیست یه ارگایی هست شکل گاو یا خرگوشه.اونا منظورمه راستی تلفن هم خوبه.بهش میگن دنیای آوا.اونم دوست دارن.الان تو این سن فقط نور و آهنگ جذبش میکنه.

[QUOTE= 111275110 ]ارگ روروکش داره، ولی نور نداره 4 تا دکمه داره هر کدومو میزنه ی صدا میده [/QU ...

مرسی عزیزم خیلی کمکم کرذی عشقم 

خدا گل پسرتو ب ات حفظ کنه 

حالا نظرا ارگ خوبه یا تلفن 

[QUOTE=111275744]مرسی عزیزم خیلی کمکم کرذی عشقم  خدا گل پسرتو ب ات حفظ کنه  حالا نظرا ارگ خوبه یا تلفن&nb ...[/QUOTE]

بنظرم واس الانش ارگ بهتره.واس یکسالگی به بعدش تلفن.

هلی کوپتر و قطار و هواپیما هم هستن که فقط نور و آهنگ دارن اون واس وقتی میخواد چهار دست و پا بشه خوبه هی میره سمتش چون اونا چرخ دارن و حرکت میکنن.اما ارگه رو پسرمن هنوزم دوستش داره.فدات گلم❤️❤️

من بهت پیشنهاد میدم بچتو به درس خوندن و نقاشی و ریاضی و انگلیسی عادت بدی 

بچه ی ۵ ماهه رو؟😐😐😐😐😐😐😐😐

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤
2706