1507
1521
عنوان

یه اسباب بازیه پر سر و صدا

293 بازدید | 29 پست

برای نی نیم میخوام 5 ماهشه به چی تو مایه های رباط ک حرف بزنه و حرکت کنه و صدا زیاد داشته باشه 

چی پیشنهاد میکنید 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436

اموزشيش ميشه اين دكمه ايا كه بزنه صدا بده

ولي يه سريا اسب و قطار و هواپيما و مخصوصا اين عروسكاي ملكه ي يخي كه ميچرخن و ميخورن به ديوار برميگردن صداشون خيلي زياده

پس من چرا همیشه واسه بچه ها دنبال اسباب بازی بی سر و صدا میگردم خانواده ها سر سام نگیرن😅 

براش وسایلی بگیر که خودش وقتی دست میزنه صدا بدن مثلا مثل ارگ اسباب بازی که کلیداشو فشار بده اهنگ بزنه 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
اره . باهاش رنگارو کار کن بهش چیزای ساده رو یاد بده

بگه این صورتیه این ابی .😒😒😒😒انگار اصلا بچه کوچیک ندیدی نزدیکت حالا بزار بشینه تکاملش رو طی کنه ب اوناهم میرسن  

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
پس من چرا همیشه واسه بچه ها دنبال اسباب بازی بی سر و صدا میگردم خانواده ها سر سام نگیرن😅  برا ...

همسرم میگه اگه با یه خانواده دشمنی داری برای بچه هاش اسباب بازیه پر سر و صدا بخر   ، یبار رفت بیرون اومد گفت یه دیوونه ای برای بچش از این میکروفونا خریده سر و صدا  بعد دید یه میکروفن دست دخترمه همون روز براش،خریده بودم   گفت منظورم از همینا بود   

همسرم میگه اگه با یه خانواده دشمنی داری برای بچه هاش اسباب بازیه پر سر و صدا بخر     ، یبا ...

🤣🤣🤣شوهر منم میخاست واسه بچه خواهرم میکروفن بخره میگفت بچه دوس داره براش بخریم من نذاشتم گفتم همسایه هاشون فحشمون میدن

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1403
بگه این صورتیه این ابی .😒😒😒😒انگار اصلا بچه کوچیک ندیدی نزدیکت حالا بزار بشینه تکاملش رو طی کنه ب ...

😂😂😂😂😂

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

[QUOTE=111273687]همسرم میگه اگه با یه خانواده دشمنی داری برای بچه هاش اسباب بازیه پر سر و صدا بخر     ، یبا ...[/QUOTE]

وای پسرمنم داره فقط توش جیغ میزنه من قایمش کردم

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم

[QUOTE=111273667]بگه این صورتیه این ابی .😒😒😒😒انگار اصلا بچه کوچیک ندیدی نزدیکت حالا بزار بشینه تکاملش رو طی کنه ب ...[/QUOTE]

😂😂😂😂باید از یک تاصد را تایکسالگی یاد بگیره😁😁😁😁😆😆😆

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم
🤣🤣🤣شوهر منم میخاست واسه بچه خواهرم میکروفن بخره میگفت بچه دوس داره براش بخریم من نذاشتم گفتم همسا ...

میکروفون چیه عزیرم، چجوریه

1514