2726
عنوان

بچه هاااااا ببینین چی پیدا کردددددددم جیییییییییغغغغ+عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 2623 بازدید | 160 پست

اینجوری که دارید پیش میرید دو سال دیگه پیر میشید پس :))))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه چیزی نیست من دفتر خاطرات داداشمو واسه ۱۵ سال پیش پیدا کردم توش قرارداد نوشته بود با بابام شب ادراری داشت نوشته بود به ازای هر شب باریدن باران باید هفتگیمو بندازم تو قلک😂😂😂

2728
بابا خطش زدم ۹۵ چیه ۹۳ هستش😂😂

خب یعنی حالا۱۵سالته!!!؟

یعنی الان دیگه بزرگ شدی؟

یعنی ۵سال پیش کودک بودی؟!!!

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
اینکه چیزی نیست من دفتر خاطرات داداشمو واسه ۱۵ سال پیش پیدا کردم توش قرارداد نوشته بود با بابام شب ا ...

عزیزم😂😂

چقد باحال بوده

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
خب یعنی حالا۱۵سالته!!!؟ یعنی الان دیگه بزرگ شدی؟ یعنی ۵سال پیش کودک بودی؟!!!

فک کنم این الان نرماله ما خیلی فسیلیم دیه😂😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
دقیقا ۹۶

با احساساتم بازي شد😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706