1608
1609
عنوان

بچه هاااااا ببینین چی پیدا کردددددددم جیییییییییغغغغ+عکس پست اول

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 160 پست

الان 12.13سالته؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

سال نودوپنج ۱۰ سالته😐

سال نودوهشت ۱۳سالته😐

چندسال بزرگ شدی مگه.هنوزم کودکی دیگه😑

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانای تیر ۹۹ بیاین دور هم باشیم     آدرس: 👇👇                        https://www.ninisite.com/discussion/topic/3522827/مامانای-تیر-۹۹-بیاین-دور-هم-باشیم
1522
بگو كه اون ٩٦ نيست ٨٦  ماه اشتباه ميخونيم

دقیقا ۹۶

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

تودوسالچن سالبزرگ شدی😐😐

"من مطمعنم به اونجایی ک میخوام میرسم "خدایامن به آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😍🌹"هیچ کسودرحدی نمیبینم که بخوادمانع خنده هام شه😏😏"همسرم بهترینم چه خوب ک باتوآشناشدم چه خوب ک اومدی توزندگیم من باتوفهمیدم عشق چقدرزیباست😍💏💑❤"

وای منم دفتر خاطرات ابتداییمو که داده بودم همه واسم یادگاری بنویسن پیدا کردم دوستام گفته بو ن تا آخر سال نخونی اصلا نخونده بودم بعد پونزده سال دیدم بیشتریا نوشتن خیلی لوسی😒

اگر سال 95 یا ط خورده 96 دوران کودکی محسوب میشه باید بگم همچنان کودکی چون چیزی از اون سال نگذشته

بابا خطش زدم ۹۵ چیه ۹۳ هستش😂😂

میدونید چرا سینگلم؟🤔        چون هیچکس باور نمیکنه که سینگلم!😝😝...................................لایک نکن لطفا نکننننخدا جونم مررسییییی !دوست دارم .مرسی که اونی که میخواستم شد🤗🤗
وای منم دفتر خاطرات ابتداییمو که داده بودم همه واسم یادگاری بنویسن پیدا کردم دوستام گفته بو ن تا آخر ...

😂😂

میدونید چرا سینگلم؟🤔        چون هیچکس باور نمیکنه که سینگلم!😝😝...................................لایک نکن لطفا نکننننخدا جونم مررسییییی !دوست دارم .مرسی که اونی که میخواستم شد🤗🤗
1432

اینجوری که دارید پیش میرید دو سال دیگه پیر میشید پس :))))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

اینکه چیزی نیست من دفتر خاطرات داداشمو واسه ۱۵ سال پیش پیدا کردم توش قرارداد نوشته بود با بابام شب ادراری داشت نوشته بود به ازای هر شب باریدن باران باید هفتگیمو بندازم تو قلک😂😂😂

۹۳ کودک بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من ۹۳ ۲۳ سالم بود 🤣🤣

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
تودوسالچن سالبزرگ شدی😐😐

تولدم ۹۳ بود بابا خطش زدم اونجوریشده

1403

خب یعنی حالا۱۵سالته!!!؟

یعنی الان دیگه بزرگ شدی؟

یعنی ۵سال پیش کودک بودی؟!!!

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
اینکه چیزی نیست من دفتر خاطرات داداشمو واسه ۱۵ سال پیش پیدا کردم توش قرارداد نوشته بود با بابام شب ا ...

عزیزم😂😂

چقد باحال بوده

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
1578