2726
عنوان

بچه یکسال و ده ماهه چقدر حرف میرنه

171 بازدید | 10 پست

من دخترم یکسال و ده ماه داره دیگه تقریبا همه گلمه ها رو مبگه یعنی تا ما چیزی میگیم بلافلصله بعد اون کلمه رو یاد میگیره تکرار میکنه الان اسم و فامیل خودش میکه اسم باباش و خودم میپرسیم میگه دوست دارم خیلی کلمه های دیگه میخوام بدونم پیشرفتش خوبه یا نه بچه های شما چقدر حرف میزنن

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
14ماهشه  فقط ماما و بابا و جیز و جی جی  جوجو. لو لو. اوف. اب گوشی بده. بلده اونم هر از چ ...

خوبه مال من نزدیک دوساله اش دیکه

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسر من از ۱۸ ماهگی شعر حفظ بود 

دختر من تاپ تاپ عباسی کامل میخونه 

اخی عزیزم😍تو این سن زیاد ببرش پارک بذار تعامل با همسناشو یاد بگیره، براش شعر هم زیاد بخون

دیگه الان که زمستون شده

دختر منم 21 ماهشه فکر کنم یه ماه از دختر شما کوچیک تره

اونم تاب تاب عباسی رو میخونه همه کلمه اارو بلده پریروز بهش گفتم بگو قسطنطنیه گفت

امروز گفتم بگو استراماچونی نتونست بگه خندش گرفت 😄😄😄

انقد حرف میزنه شبا شوهرم کلافه میشه میگه بسه دیگه بابا سرم رفت یه ذره ساکت باش

بچه داریم تا بچه 

البته بستگی هم داره به محیطی که بچه بزرگ میشه ، مثلا تو خانواده ما موردی داشتیم زن و شوهر کم حرف بودند و زیاد حرف نمی زدن باهم در طول روز بچه شون 2 سال داشتن هنوز نمی تونست یه بابا رو درست بگه

ولی مورد دیگه ای هم بود بچه در یه خانواده پرحرف و کاملا دوستانه بزرگ شده بود یه سال داشتن خیلی کتابی با آدم حرف میزد 

وقتی حرف میزدیم باهاش انگار داریم با یه آدم هم سن خودمون حرف میزدیم