2737
2734

من شوهرم و اینده ام کاملا نامشخصه شوهرم بهش هیچ اعتمادی نیست که بهم خیانت میکنه یا خواهد کرد یا ولمون میکنه یا نه،  خودم شاغلم با حقوق فوق پایین ، حالا از این حقوقم نصفش پس اندازه که وام گرفتم و قسط میدم باهاش طلا گرفتم یک چارمشم قسط وامی که خرج شده میدم ،یک چارمش میمونه 

من خودمو درگير مردي كه نميدونم چجور ادميه نميكنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شما جای من با این پول در ماه که خیلی کمه به پوستتون میرسین ، یا لباس میخرین یا یه وسیله برا خونه میخرین دلتون تو خونه باز شه و کاراتون راهتر باشه ؟ یا همونم پس انداز میکنین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودمو درگير مردي كه نميدونم چجور ادميه نميكنم

من کردم یه سال رفتم ولی بخاطر پسرم برگشتم من افسرده ام هیچ انرژی برا شروع زندگی جدید ندارم فقط زنده ام و سعی میکنم در ظاهر بخاطر پسرم زندگی کنم همین

2728
2738
من کردم یه سال رفتم ولی بخاطر پسرم برگشتم من افسرده ام هیچ انرژی برا شروع زندگی جدید ندارم فقط زنده ...

براي افسردگيت برو پيش مشاور شايد بتونه بهت كمك كنه 

ولي در مورد شوهرت نميدونم چي بگم چون خودت بايد تصميم بگيري

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سخته جواب این سوال  من بودم پسنداز میکردم ولی خب بازم تا کی و کجا  ب نظرم با اینکه خودم ...

منم دلم میخواد پس انداز کنم ولی به خدا عین زنای ۷۰ سالم میگم به خودم و اطرافم برسم شاید روحیم بهتر شه بخاطر پسرم از یه طرفم میگم پس اینده چی نمیخوام محتاج کسی بشم

اره ولی کی نمیدونم ، منتظرم پسرم یزرگ شه

عزیزم حتما یک مشاور برو

اینکه با تردید داری زندگی میکنی حتما دلیلی داری؟

اگر بهش فرصت دادی  داری زندگی میکنی دیگه

اما پس انداز هم حدی داره واسه خودت خرج کن و دل خوش باش

براي افسردگيت برو پيش مشاور شايد بتونه بهت كمك كنه  ولي در مورد شوهرت نميدونم چي بگم چون خودت ...

رفتم یه مشت قرص داد که جز خستگی و خواب چیزی نصیبم نشد ، شوهرم مجبورم تحمل کنم کاری بهش ندارم هر شب با یه کم گریه و صحیت یا خودم که اون شوهر من نیست و من تنهام و...کاراش رو میبخشم 

عزیزم حتما یک مشاور برو اینکه با تردید داری زندگی میکنی حتما دلیلی داری؟ اگر بهش فرصت دادی  د ...

اره شوهرم خیانت کرد ۱ سال قهر کردم مهریه ام رو گرفتم ولی بخاطر پسرم که داشت میمرد برگشتم الانم نمیتونم بهش اعتماد کنم 

رفتم یه مشت قرص داد که جز خستگی و خواب چیزی نصیبم نشد ، شوهرم مجبورم تحمل کنم کاری بهش ندارم هر شب ب ...

ببین من رشته تحصیلیم روانشناسی مشاوره بود ول کن ها همشون کاسبن خیلی خیلی توصیحش طولانیه 

جز معدود انگشت شمار ارزش وقت و هزینه ندارن 

هیچ کس جز خودت نمیتونید برای خودتون تصمیم بگیری

ببین عزیزم مادر یعنی از خودگذشتگی 

دو راه بیشتر نداری یا بگی مادرم و ب فکر اون باشی یا ن بگی خودم

که مادر هم باشی دل گفتن خودت رو نداری 

دیگه تنها راهت مدارا کردنه چرا

چون وضعیت اسف باری جامعه و مملکت و وضعش داره 

هر روز بدتراز دیروز 

ب فکر اینده خودتو پسرت باش 

بخای بگی خودم 

جوونیم 

و دلم که عمر تموم شده افتاده توی سرازیری 

انوقت با شرایط سختر بدون اون مقدار پسندازی هم ک میتونستی بکنی 

میمونی چیکار کنی 

صبوری کن خاهر جان و ب فکر ایندت باش

نظر من کاملا واقع بیننانه و اینده نگر بود

بازم من تو زندگی و موقعیت شما نیستم 

خودتی ک میتونس تصمیم بگیری

اره شوهرم خیانت کرد ۱ سال قهر کردم مهریه ام رو گرفتم ولی بخاطر پسرم که داشت میمرد برگشتم الانم نمیتو ...

حالا که برگشتی سعی کن زندگی تو از نو بسازی

بنظرم دلیل برگشتت فقط پسرت نبوده و علاقه ی خودت هم بوده

امیدوارم بتونی دوباره بسازی

شرایطت رو خوب درک میکنم و میدونم اعتماد کردن دوباره محاله اما سعی کن چشم پوشی کنی و اینبار دیگه خودت رو ندید نگیر

2706