2733
2739

کسی هست 2تا بچه پشت سرهم داشته باشه و کمکی واسه کارای خونه و بچه گرفته باشه؟

راضی بودید؟ با وجود کمکی اذیت نشدید دیگه؟

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

به نظر من بگو یکی بیاد کارای خونت رو انجام بده 

از بچه هات خودت نگه داری کن 

بچه رو نسپار دست کسی 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستم سه تا بچه کوچیک داره

پرستار گرفته

چند تا پرستار گرفت تا این آخری خوب دراومد... همه کارارو میکنه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
چه پولدار ؟

پولدار نیستم. اما بچه دوم میخوام بیارم چون سر اولی اذیت شدم میخوام ببینم اگه پرستار بگیرم خوبه! مجبورم وگرنه داغون میشم

مادر شوهرم سر بچه اول و دومش گرفته بوده میگه دیگه آخریا مخ پدر شوهرمو زده بوده میخواسته خودشو قالب ک ...

😮😮😮

خیلی شنیدم ازین پرستارا

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
مادر شوهرم سر بچه اول و دومش گرفته بوده میگه دیگه آخریا مخ پدر شوهرمو زده بوده میخواسته خودشو قالب ک ...

خخخخ

راضی بوده؟ ینی واقعا کمک حال بود؟

2738
دوستم سه تا بچه کوچیک داره پرستار گرفته چند تا پرستار گرفت تا این آخری خوب دراومد... همه کارارو می ...

از چند تا چند میاد؟

دوستم خیلی راضیه به همه کاراش میرسه

همه جا میره

از چند تا چند میاد؟

هشت صبح تا ۴ بعدازظهر

پولدار نیستم. اما بچه دوم میخوام بیارم چون سر اولی اذیت شدم میخوام ببینم اگه پرستار بگیرم خوبه! مجبو ...

بستگی به پرستار داره خوبش خوبه,منم ۱۰ روز دیگه بچه دومن بدنیا میاد پرستار میگیرم

بابا دلتنگتم....
به نظر من بگو یکی بیاد کارای خونت رو انجام بده  از بچه هات خودت نگه داری کن  بچه رو نسپا ...

آره همینکارو میکنم ولی درحد دستشویی بردن آوردن و غذا دادن ب اولیو اینا وگرنه بچه ها با خودمن 

خخخخ راضی بوده؟ ینی واقعا کمک حال بود؟

نه بابا اون بدبخت خودش نون میپخته کهنه بچه میشسته همه کارا رو خودش میکرده پرستاره فقط کهنه بچه هاشو عوض میکرده و میخوابونده.جالبیش اینجاست ۱ سال هم نگهش داشتن!

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2706