2410
2553
سلام من کاربر جدید هستم الان در 14 هفتگی هستم اما نمیدونم بچم چیه؟
دکتر گفته 17 هفتگی برو سنو گرافی....
من ترشیجات و چاقاله و گوجه سبز دوست دارم... فکر کنم کلا سردی بیشتر از گرمی خوردم تو این مدت... همه میگن بچتون دختر میشه.... واقعا دختر میشه؟
آخه شوهرم سر دوست داره.. اینم بگم من کل طول عمرم ترشی و شوری و سدی رو بیشتر از شیرینی و بستی دوست داشتم...
کسی میتونه تشخیص بده بچه من چیه؟
عزیزم این چیزا اصلا نمی تونن مبنای خوبی باشن.
حالا اگه کلی آدم بیان اینجا بگن بچه شما دختره یا پسره برای شما حجت میشه؟
من کلا دست به شیرینی جات و گرمی نمی برم.
تمام عمرم چیزای ترش و شور و سرد خوردم.
اونوقت دو تا پسر دارم!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره سعیده جون این چیزها بیشتر به طبع آدم ربط داره، من و خواهرم تو بارداری هر دو ترشی رو ترجیه می دادیم، اما اون بچه اش پسره و مال من دختر. تازه من ویار نداشتم و اون داشت. در حالیکه می گن ویار نداشته باشی پسره، این چیزها همش به سیستم بدنی فرد مربوطه. تنها راه درست که زود نشون می ده و تا 97 درصد درسته و من تو اینترنت و اطرافم هرکس رو دیدم درست در آمده. محل قرار گیری جفت در رحمه اونم تو سونوهای اولیه قبل از هشت هفته. اگر سمت راست رحم باشه 97 درصد پسره و اگر چپ باشه دختره. این مقاله و تحقیق علمیه و به روش لمزی مربوطه. فقط اگر سونوی شکمی کردی باید جهت توی عکس رو برعکس کنی ولی واژینال رو نه. امتحان کن درست درمیاد
2456
صبح قبل از اینکه از خواب بیدار بشید دست بزنید زیر شکمتون اگر یه حالتی برامدگی سمت راست بود پسر اگر چپ بود دختر ولی این موضوع واسه زیر سه ماهه چون بعد از سه ماهگی جنین میاد بالا تحقیقات پزشکی نشون داده اسپرم نر از سمت راست رحم وماده از سمت چپ وارد رحم میشه
2714
آره سعیده جون این چیزها بیشتر به طبع آدم ربط داره، من و خواهرم تو بارداری هر دو ترشی رو ترجیه می داد ...

سلام میشه بیشتر برا من توضیح بدی.یعنی اگر نوشته سمت چپه یعنی برعکس سمت راسته؟

فقط خدا حقیقت دارد