2726
عنوان

بزرگ کردن اندام زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 2397 بازدید | 36 پست
هرشب یه لیوان یکم مزش تنده برا همین همراه با نبات یا عسل بخور منکه تاثیرشو دیدم اما خب یه کوچولو ب ...

مزش مهم‌نیست

یه کوچولو ینی چند سانت؟من نمیدونم چیکار کردم ی ماهه ۳سانت پایین تنم بزرگتر شد

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای سینه من هرکاری کردم نشد. فقط چند وقت پیش یکی اینجا نوشته بود کپسول امگا 3 میخوره دوهفته خورده بود سینه هاش پُر شده بود منم شروع کردم احساس میکنم یکم تاثیر داشته

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
برای سینه من هرکاری کردم نشد. فقط چند وقت پیش یکی اینجا نوشته بود کپسول امگا 3 میخوره دوهفته خورده ب ...

من کپسول امگا۳روم تاثیر نداشت

ن واسه چاقی ن پر شدن ن سایزم

من کپسول امگا۳روم تاثیر نداشت ن واسه چاقی ن پر شدن ن سایزم

چند وقت خوردی؟ هرروز؟ 

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
ارهههه دو تا قوطیشو خوردم

عه

نمیدونم منم قبلا از این قرصای گرون نمیدونم اسمش میریفیکا بود چی بود از اونا خوردم اصلا اثر نداشت

عه نمیدونم منم قبلا از این قرصای گرون نمیدونم اسمش میریفیکا بود چی بود از اونا خوردم اصلا اثر نداشت

ولی من یه قوطی پودر سرلاک خوردم اندامم پرتر شد یکم

صورتمم پرتر شد

نه خیلی زیاد ولی خب یکم‌تغییر کردم

ولی من یه قوطی پودر سرلاک خوردم اندامم پرتر شد یکم صورتمم پرتر شد نه خیلی زیاد ولی خب یکم‌تغییر کر ...

به منم گفتن شیرخشک بخور کامل نخوردم ببینم تاثیر داره یا نه آخه مزشو دوست ندارم 

فکرکنم منو شما همه راه هارو رفتیم😅

به منم گفتن شیرخشک بخور کامل نخوردم ببینم تاثیر داره یا نه آخه مزشو دوست ندارم  فکرکنم منو شما ...

😂اره

من شیرخشکم خریدم بزودی شروعش میکنم

😂اره من شیرخشکم خریدم بزودی شروعش میکنم

انشالا که اثر کنه 🙂

2706