2733
2734

خودم لباسشویی تمام اتوماتیک دارم‌میخوام ی کهنه شور بخرم مخصوص لباسای نی نی چون بدنش حساسه لباساشو تو لباسشویی خودم نندازم

کیا خریدن که ب دردشون خورده و راضی بودن؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

اوایلی ک بچه ب دنیا میاد خیلی خیلی بدرد میخوره مخصوصا برای زیرپوش و لباسای روخونه ش چون زود به زود کثیف میشه

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ميني واش گرفتم و واقعا خيلي راضي بودم تا الان كه دو ساله شده پسرم هنوزم لباسهاشو جدا ميشورم 

حتي ملافه و پتو و كلا لوازم ديگه قابل شستشو بچه رو هم ميتوني بشوري باهاش

2728

داداشم واسه پسرم خرید فروختنمش چون پولشو لازم داشتم نمی دونم کاربردی هست یا نه

در هر صورت فکر کنم واسه من فرقی هم نمیکرد از لحاظ  کارکرد چون خودمم لباسشویی دوقلو دارم 🤕🤕🤕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

نگیر.من ازپودرماشین لباسشویی مخصوص بچه استفاده میکردم.

خیلی خوشبوبود.جدا از لباسای شوهروخودت اونا روبندازتوهمون لباسشویی

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2738

منم تمام لباسشوییم لباسشوییم ولی میخوام یه دوقلو دست دوم بخرم واسه لباس وپتو ودشک بچه.مینی واش خیلی کوچیکه جای پتو نمیشه

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
یکم پر زحمته و جا گیر با دستات بشور خب

وای متنفرم از لباس شستن

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
منم تمام لباسشوییم لباسشوییم ولی میخوام یه دوقلو دست دوم بخرم واسه لباس وپتو ودشک بچه.مینی واش خیلی ...

منطورم تمام اتوماتیک بود  

نگیر.من ازپودرماشین لباسشویی مخصوص بچه استفاده میکردم. خیلی خوشبوبود.جدا از لباسای شوهروخودت اونا ر ...

خب شلوارای جیشی نجسه نمیخام بندازم تو لباسشوییم

وای متنفرم از لباس شستن

ناسلامتی مال نی نیته ها عزیزم.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
منکه راصی نبودم اخه هم جاگیره هم باید با دست آبکشی کنم.سخته اخه واسه چندتا لباس ریز.بعدم باید تا ش ...

پتو چیکارمیکردی؟

2706