2726
عنوان

چی کار کنم دخترم مثل من نشه؟

116 بازدید | 7 پست

من ادم ترسویی هستم  به شدت از سوسک میترسم..در حدی که اگه جایی سوسک باشه زندگیم کاملا مختل میشه ... 

الان میبینم انگار دخترمم ترسوهه..از تاریکی از حمام از جاروبرقی و...میترسه

اچیکار کنم دخترم شجاع باشه و مثل من نشه؟

ا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاخودت اینجوری ترسو باشی حتما بچت شبیه خودت میشه اول ازخودت شروع کن تازه بنظرم خانما برای سوسک ومارمولک واینجورچیزا زامبی هستن وخودشون بیشترازما میترسن من که اصلانمیترسم برعکس از سگو گربه وحشت دارم

سلام فقط بکن نکن زیاد نکن ...اعتماد بنفسش رو نگیر ..آخه بعضی از پدر مادرا دور از جون شما بچه نمی خوان بیشتر عروسک نمایشی می خوان که بچه ام تمیزه ...بچه ام مودبه ...بچه ام باهوشه ...مثل ربات بچه شون فقط حرکاتی رو می کنه که اونا می خوان ..‌‌ولش کن بزار بره تو پارک خودش رو کثیف کنه ..به خاک چنگ بزنه ..‌هی نگو نرو خطرناکه .‌نکن خطرناکه و..‌‌‌..بچه ات  خودبخود با اعتماد بتفس قوی بار می آد 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
شما مادرشی الگوشی اول باید خودتون به ترس هاتون غلبه کنید حالا کدوم زنی از سوسک نمیترسه خخخخ

سوسک رو که فوبیا دارم...ولی از باقی حشرات حتی پروانه و کفشدوزک و اینام میترسم..