2703
2553
عنوان

امیدوارم بمیره یا لال بشه حداقل فقط برام عذابه

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 77 پست

این چیزا ناراحتی نداره عزیزم من موقع خونه ساختنم دوسال لباس نگرفتم تازه از خوراکمم زدم شوهرم میخرید باهاش بحث میکردم که کمتر بخر گرسنگی نمیمیریم. خلاصه پشت شوهرت باش جشن و مهمونی واجب نیست شوهرت ازت سرد شه اونا میان جوابتو میدن

یه روز خوب میاد پس به چیزای خوب فکر کنیم

خب بیچاره واسه پدرمادرش ک خرج نکرده واسه شماخونه وماشین خریده ک جلو دوست ودشمن سربلندباشی

حالاجهازبرونوبالباسای قبل بری اتفاقی نمیفته اصلانری هم چیزی نمیشه.ی مراسم ارزش ناراحت کردن شوهرتونداره

اونم مرده ممکنه گاهی کم بیاره حرفایی بزنه ک از ته دلش نیست درکش کن

خودت تاحالانشده ازروعصبانیت چیزی بگی بعدپشیمون بشی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه عموم هم دیروز دنیا اومده دیشب تاپیک زدم هست. برید بخونید. اونجام باید بریم. بچه هم پوشک میخواد. کلی بهم بار کرد. اخر من گفتم مجبور نیستیم وقتی نداریم بریم نمیریم. عروسی میریم. گفت پس خونه عموتم نمیریم 

دنیام بچه هام 🥰  
2456
خب الان با ۵۰۰تومن با دوتا بچه؟ خدا کمکتون کنه‌‌‌ .. از خواهرت یا فامیلات لباس قرض بگیر‌. یا از لبا ...

والا منم هرجا میرم خودم آرایش میکنم. حتی خودم موهام رو رنگ میکنم . اخه حالا ظاهر ادم یکم کمتر یکم بیشتر چه اهمیتی داره.

این چیزا ناراحتی نداره عزیزم من موقع خونه ساختنم دوسال لباس نگرفتم تازه از خوراکمم زدم شوهرم میخرید ...

من دقیقا حرفم همینه. شوهرم میگه باید بری به بهترین نحو هم بری ولی نداریم واقعا نداریم. بعد غر نداشتنو سر من میزنه. میگم خب نمیشه چیکار کنیم یه سره داد میزنه. کارتو گذاشته 600 توشه حساب کردم تا اخر ماه 700 خرج داریم. بعد میگه برو خرید کن برو

دنیام بچه هام 🥰  

معلومه دختر بسازی هستی تونستی خونه و ماشین دار بشی عزیزم این خیلی مهمه که اول زندگی خونه دارید. 

این روزا میگذره به خدا این تجملات رو خودمون ساختیم، من خودم نهایتش یه مانتو عوض کنم،  تو یه ست کامل لباس برای هر مجلسی میخوای عوض کنی؟

سخت نگیر برو لذت ببر اگرم کسی حرفی زد که لباسات تکراریه که بعیده کسی اینقدر بیشعور باشه بگو پولامونو برای چیزای مهمتر  سرمایه گذاری کردیم نه رخت و لباس

2714
 والا منم هرجا میرم خودم آرایش میکنم. حتی خودم موهام رو رنگ میکنم . اخه حالا ظاهر ادم یکم کمتر ...

من خودم ارایش میکنم موهامم ویو میکنم بعدش بابلیس میکشم همه هم ی سره زوم میکنن رومن... از همه اونایی که یه تپه بالا سرشون شینیون کردن خوشگلتر میشم‌‌

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
معلومه دختر بسازی هستی تونستی خپنخ و ماشین دار بشی عزیزم این خیلی مهمه که اول زندگی خونه دارید.  ...

میدونم عزیزم. شوهرم خودش اصرار داره. منظورم از ست کیف و کفش عقدم بود. چهار ساله همه جا بردمس. شوهرم میگه بهترین باش با کمترین هزینه. من میگم نمیشه میگه سلیقه نداری. دیونم کرده

دنیام بچه هام 🥰  
بچه عموم هم دیروز دنیا اومده دیشب تاپیک زدم هست. برید بخونید. اونجام باید بریم. بچه هم پوشک میخواد. ...

خونه عموتم نرو واجب ک نیست.این ماه نرو بارداریتو بهانه کن بگوکارداریم هزارجوربهانه .ماه بعد برو ک اوضاع بهتربود

2706