2703
2553

مشکلات مالی خیلی بهمون فشار آورده. خونه و ماشین خریدیم هر دو هم همزمان. الان کلا از حقوقمون 500 میمونه که خورد و خوراک و پوشک بچه و دکتر خودمم هست شوهرم با نادونی و خودخواهی و بلدم بلدمش باعث شد بعد یک سال از اولی دوباره باردار شم. شوهرم بلند پروازه با 100 تومن پول میخواد بهترین مامنتو لباس رو داشته باشیم. چند ماه پیش عموش فوت کرد رفتم با مامانم کلی گشتم 120 مانتو خریدم خیلیم قشنگ بود. عفته دیگه عروسی دختر خالشه گفتم لباس عقدمو کیف کفش همونو میپوشم ولش کن. الان خالش زنگ زده جهاز برون دعوت کرده. گفتم مانتو کیف و کفش ندارم اونجا دیگه نمیشه چون کیف و کفشم مناسب تالاره. یه دستم دارم که واسه محضر خودم بود چهار ساله همونو بردم اوردم .گفت پول نداریم. گفتم خب نمیرم. هم باید ارایشگاه برم هم لباس‌ هم کادو. میگیم جشن بچه عموم دعوت بودم. دیروز دنیا اومده. گفت آخه پولم بدم شما ها سلیقه ندارید منم باید باشم. منم ناراحت شدم گفتم چرا نداریم لباسایی که خریدم موقع داشتنم مگه بد بود؟ لباس عقدمو 1200 بابام خرید....... 

دنیام بچه هام 🥰  

سخت میگیری

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 

ناراحت شدم رفتم تو اتاق. داد و بیداد کرد بیا چرا قهر میکنی فکر میکنی من دارم و نمیدم. گفتم من تا حالا ازت یه پنج هزار تومنی برای خودم درخواست داشتم؟ هرچی خواستم واسه بچه بوده. گفت نه مگه من برای خودم خرج کردم؟ من از تو واجب ترم بعد تویی خودم واسه خودم خرج کردم مگه

دنیام بچه هام 🥰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خانه و ماشین داشتن این اوضاع هم داره در عوض چند سال دیگه راحت میشید

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2714

خب الان با ۵۰۰تومن با دوتا بچه؟ خدا کمکتون کنه‌‌‌ ..

از خواهرت یا فامیلات لباس قرض بگیر‌. یا از لباس قبلیات بپوش..

ارایشگاهم نرو خودت موهاتو درست کن یا اتو کن یا بابلیس بکش..

من عروسیم میرم خودم موهامو درست میکنم.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

لباس قدیمیتو دیوار بفروش جدید بخر از دیوار ....یا چیزی که نیازش نداری

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بعدم گفت از این به بعد کارتو میذارم خودت ببین چیکار میکنی. الان تا اخر ماه دست تو. امروزم برو مانتو بخر. گفتم مگه نمیگی سلیقه ندارم صبر کن جمعه میریم با هم. گفت نه خودت برو. کارتو گذاشت. گفت 600 توشه. 300 باید قسط بدیم 55 پول برق 150 روغن ماشینه. این ماه غربالگریتم هست. خودت حساب کن برو

دنیام بچه هام 🥰  

سخت نگیر عزیزم

خدا رو شکر اصل کاری ها کع خونه و ماشین رو دارین.

خوب بود هزار تا مانتو  گرون میداشتی و خونه نه

مانتو های قبلیتو بپوش

مگه مهمه هرکس چی بگه

برا این چیزا دعوا راه نتداز

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
2706