2726

اجاره که نه می گم دارم می رم فلان جا همسرم همین طور ...جایی نیست که بگه نرو من بخوام یواشکی برم لازم به پنهان کاری باشه ولی اگر چنین جایی باشه با منطق قانعم کنه نمیرم به هیچ عنوان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من معمولا زیاد در رفت و آمد هستم

بعد از اینکه هر دو رسیدیم خونه در مورد اتفاقات روز معمولا صحبت میکنیم

خیلی وقتها حتی نمی رسم خبر بدم...یا یه دفعه پیش میاد..

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ما قانون کلی مون فرق داره اول اینکه اطلاع میدم دوم اینکه یه وقتایی که شیفت من پیش مادرمم خب باهم اینور اونور میریم گه گداری..مثلا خونه دوستم زنگ بزنه اون موقع میگم یا تعریف میکنم براش..رو این حساسیتی نداره.ولی خب خونه باشیم جفتمون یهو نباشم که نمیشه بهش میگم میخوا برم فلا جا.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2728

من همیشه اجازه میگیرم بهش میگم میزاری برم فلان جا.خیلی کم پیش اومده بگه نه اونجاهای ک نه اورده هم بازار رفتن بوده ک همیشه گفته جاهای شلوغ خودم میبرمت نمیزارم تنها یا با کسی بری

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
خوب اگه بگه نرو چیکار میکنی

اگه دلیلش منطقی باشه یا ببینم لجبازی کردن من بضررمونه نمیرم.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

درحد خونه مادرم و خواهرم و خرید و اینجورجاها خبر نمیدم بعد اومد خونه میگم. مهمونی خاص یا خونه غریبه باشه اطلاع میدم. ولی اجازه نمیگیرم اگرهم بگه نرو دلیلش الکی باشه اهمیتی نمیدم و کار خودم رو میکنم اوایل دعوا میکرد و قهر الان عادت کرده

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
الان اطلاع دادن با اجازه گرفتن چه فرقی داره؟ ما داریم میگیم من میرم فلان جا..بعد اون میگه نه نرو..ما ...

نه دیگه اون میگه نرو ما میگیم میرم و میریم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
الان اطلاع دادن با اجازه گرفتن چه فرقی داره؟ ما داریم میگیم من میرم فلان جا..بعد اون میگه نه نرو..ما ...

تو چون از اول اجازه گرفتی  

زنگ‌میزنی میگی میشه اگه می تونی بهم اجازه بدی با دوستام برم بیرون  بهت میگه نرو 

ولی ما زنگ میزنیم بهش میگیم عزیزم من با دوستم رفتم بیرون سعی میکنم تا ۱۲ شب خوونه باشم اونم میگه نه دیره ۹ بیا حداقل مام میگیم سعی میکنیم 

خب بحث اينه اطلاع بدى نميگه نرو

بگى ميذارى برم؟ حس والد بودن بش دست ميده ميگه نه!

بابا دمت گرم...

اره دیگه .....

از اول چون رفتی اجازه گرفتی اون بخودش اجازه میده برات تعیین کنه که کجا بری کجا نری 

باید خودت بدونی دلت میخواد کجا بری  کجا دلت نمی خواد ♥️

2706