1822
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

حتما بهش اطلاع میدم

اگه دوس نداشته باشه برم باهم صحبت میکنیم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1825

ن اجازه نه فقط میگم میرم فلان جا.

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔حالا خدا بعد٨ماه بچموبهم برگردونده😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️دعاکنین این دفعه به وقتش بغلش کنم😘😊واسه سلامتی همه تودلیا یه صلوات😄فرستادی بگو منم براشمابفرستم😘

اجازه معنا نداره

اطلاع میدم 

و بدون اطلاع هم اولویت ندارم جایی برم

من عضو گروه بنفش خانم بامداد خمار هستم💜وزن اولیه: ۸۸ 💜 وزن الان:۷۸.۸۰۰💜وزن هدف: ۷۵💜قد: ۱۶۶💜 شروع اول مهر.
من پیش دوستام برم نمیگم بهش چون دوست نداره اما جاهای دیگه برم اطلاع میدم 

خوب الان مشکل من همینه..شوهر من هیچ جا دوست نداره..منم دیگه افسردگی میگیرم...ولی وقتی میرم همش عذاب وجدان دارم

1826

اجاره که نه می گم دارم می رم فلان جا همسرم همین طور ...جایی نیست که بگه نرو من بخوام یواشکی برم لازم به پنهان کاری باشه ولی اگر چنین جایی باشه با منطق قانعم کنه نمیرم به هیچ عنوان

من معمولا زیاد در رفت و آمد هستم

بعد از اینکه هر دو رسیدیم خونه در مورد اتفاقات روز معمولا صحبت میکنیم

خیلی وقتها حتی نمی رسم خبر بدم...یا یه دفعه پیش میاد..

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ما قانون کلی مون فرق داره اول اینکه اطلاع میدم دوم اینکه یه وقتایی که شیفت من پیش مادرمم خب باهم اینور اونور میریم گه گداری..مثلا خونه دوستم زنگ بزنه اون موقع میگم یا تعریف میکنم براش..رو این حساسیتی نداره.ولی خب خونه باشیم جفتمون یهو نباشم که نمیشه بهش میگم میخوا برم فلا جا.

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

من همیشه اجازه میگیرم بهش میگم میزاری برم فلان جا.خیلی کم پیش اومده بگه نه اونجاهای ک نه اورده هم بازار رفتن بوده ک همیشه گفته جاهای شلوغ خودم میبرمت نمیزارم تنها یا با کسی بری

❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
1899