1464
1411

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

حتما بهش اطلاع میدم

اگه دوس نداشته باشه برم باهم صحبت میکنیم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1475

ن اجازه نه فقط میگم میرم فلان جا.

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😔دیگه آذراومد وتونیومدی مطمن شدم که دیگه خدا ازم گرفتت 😔هنوزم باورم نشده بود ندارمت مثل اون روزا حس میکردم لگدمیزنی😭😭دلم برات خیلی تنگ شده اون لحظه ای که صدامومیشنیدی تکون میخوردی دلم برات میرفت😭😭روزارومیشمردم آذربشه بیای لباسای قشنگتوتنت کنم قربونت برم😔😔😭😭پسرم حرفاوتیکه های اطرافیان خیلی آزارم میده همیشه باهات دردل میکردم میگفتم میای ودلمواروم میکنی ولی توام نیسی ودارم دق میکنم 😭😭😭وقتی شنیدم سِرم لعنتی رگتوپاره کرده بند دل منم پاره شدپسرم 😔😔چشام دیگه نمیبینه اخه چقد گریه کنم همه روکلافه کردم😔😔اخه دست خودم نیس که داغت بدجوربه دلم موند😭😭😭😭چه ساده میگن فراموش کن قسمت نبود اخه اوناچه میدونن من باتوزندگی میکردم باچه ذوقی برات وسایل میخریدم وتودلم میگفتم منم مامان میشم منم یکیودارم که بی ریاهم دیگه رودوست داشته باشیم 😔😔تورفتی دلخوشی وخنده هام باتورفت 😔ای خدااااابه کی به چی قسمت بدم پسرموبهم بگردونی😔😔😭😭😭😭
1485
من پیش دوستام برم نمیگم بهش چون دوست نداره اما جاهای دیگه برم اطلاع میدم 

خوب الان مشکل من همینه..شوهر من هیچ جا دوست نداره..منم دیگه افسردگی میگیرم...ولی وقتی میرم همش عذاب وجدان دارم

نظرشو میپرسم یا خبر حتما بهش میدم ولی اینشکلی که بگم اجازه میدی نه تابحال پیش نیومده

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
1403

اجاره که نه می گم دارم می رم فلان جا همسرم همین طور ...جایی نیست که بگه نرو من بخوام یواشکی برم لازم به پنهان کاری باشه ولی اگر چنین جایی باشه با منطق قانعم کنه نمیرم به هیچ عنوان

من معمولا زیاد در رفت و آمد هستم

بعد از اینکه هر دو رسیدیم خونه در مورد اتفاقات روز معمولا صحبت میکنیم

خیلی وقتها حتی نمی رسم خبر بدم...یا یه دفعه پیش میاد..

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

ما قانون کلی مون فرق داره اول اینکه اطلاع میدم دوم اینکه یه وقتایی که شیفت من پیش مادرمم خب باهم اینور اونور میریم گه گداری..مثلا خونه دوستم زنگ بزنه اون موقع میگم یا تعریف میکنم براش..رو این حساسیتی نداره.ولی خب خونه باشیم جفتمون یهو نباشم که نمیشه بهش میگم میخوا برم فلا جا.

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه الزهرا(س) مواظب تو دلیم باش❤برا سلامتی نی نی ام صلوت تونستید بفرستید🙇.برای سلامتی نی نی خودتون ذکر (توکلت علی الله)۱۰۲۳مرتبه ؛106بار ذکر بسم ا...؛۱۴۰بار صلوات بفرستید.منم دعا کنید

من همیشه اجازه میگیرم بهش میگم میزاری برم فلان جا.خیلی کم پیش اومده بگه نه اونجاهای ک نه اورده هم بازار رفتن بوده ک همیشه گفته جاهای شلوغ خودم میبرمت نمیزارم تنها یا با کسی بری

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
1514