1472
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

حتما بهش اطلاع میدم

اگه دوس نداشته باشه برم باهم صحبت میکنیم

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1473

ن اجازه نه فقط میگم میرم فلان جا.

پسرنازم😔کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😢گاهی وقتاحس میکنم هنوزم داری تکون میخوری تودلم ولی وقتی دست میزارم روشکمم میبینم نیستی ..هنوزم میگم شاید یه خابه وباتکون خوردنت مثل اون روزا نصف شب بیدارم کنی😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭وقتی بابات شناسنامه اتو اورد چقدخوشحال بودم دلم نمیاد ببرم باطلش کنن 😭😭😭گاهی وقتاکه خوابتومیبینم حتی اونجام میدونم ندارمت دوس دارم ازخواب بیدارنشم 😔دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔یعنی میشه بازم لگدزدناتوببینم😭یعنی منم مامان میشم😭😭😭😭😭ای خداااا😭😭😭😭😭
1444
من پیش دوستام برم نمیگم بهش چون دوست نداره اما جاهای دیگه برم اطلاع میدم 

خوب الان مشکل من همینه..شوهر من هیچ جا دوست نداره..منم دیگه افسردگی میگیرم...ولی وقتی میرم همش عذاب وجدان دارم

نظرشو میپرسم یا خبر حتما بهش میدم ولی اینشکلی که بگم اجازه میدی نه تابحال پیش نیومده

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊
1476

اجاره که نه می گم دارم می رم فلان جا همسرم همین طور ...جایی نیست که بگه نرو من بخوام یواشکی برم لازم به پنهان کاری باشه ولی اگر چنین جایی باشه با منطق قانعم کنه نمیرم به هیچ عنوان

من معمولا زیاد در رفت و آمد هستم

بعد از اینکه هر دو رسیدیم خونه در مورد اتفاقات روز معمولا صحبت میکنیم

خیلی وقتها حتی نمی رسم خبر بدم...یا یه دفعه پیش میاد..

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

ما قانون کلی مون فرق داره اول اینکه اطلاع میدم دوم اینکه یه وقتایی که شیفت من پیش مادرمم خب باهم اینور اونور میریم گه گداری..مثلا خونه دوستم زنگ بزنه اون موقع میگم یا تعریف میکنم براش..رو این حساسیتی نداره.ولی خب خونه باشیم جفتمون یهو نباشم که نمیشه بهش میگم میخوا برم فلا جا.

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا فاطمه الزهرا(س) مواظب تو دلیم باش❤برا سلامتی نی نی ام صلوت تونستید بفرستید🙇.برای سلامتی نی نی خودتون ذکر (توکلت علی الله)۱۰۲۳مرتبه ؛106بار ذکر بسم ا...؛۱۴۰بار صلوات بفرستید.منم دعا کنید

من همیشه اجازه میگیرم بهش میگم میزاری برم فلان جا.خیلی کم پیش اومده بگه نه اونجاهای ک نه اورده هم بازار رفتن بوده ک همیشه گفته جاهای شلوغ خودم میبرمت نمیزارم تنها یا با کسی بری

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خدایا ❤مراقب پسرم باش❤برای سلامتیه تو دلی‌م و پسرگلم صلوات بفرست دعاکن بعد دوتا سقط پشت سرهم قبلی این پیشم بمونه.
1331