2703
2553

سلام اینجا همسر نظامی داریم که از کارت حکمت نیروهای مسلح استفاده کرده باشه؟

میشه یکم راهنمایی کنید 

یه ماشین ظرفشویی و میز ناهار خوری کم داریم 

شرایطش چطوریه این کارت؟؟؟

اگه روز قیامت بشه و اعضای بدنم بخوان حرف بزنن، همشون یه نخ سیگار روشن میکنن میگن: ریدم به زندگی که این داشت 😒🚬

مابا کارت حکمت فقط می ریم اتکا خرید. معمولا بسته به میزان خرید یه مقدار تخفیف داره. البته خود کارت هم یه بنی داره که گویا جدیدا دیگه اون بن رو نمی دن پولش رو می ریزن به حسابشون. ما تا حالا وسیله خونه نخریدیم

باید بری اتکا یا فروشگاه هایی ک قرارداد دارن با کارت حکمت انتخاب کنی کارت وبدی دیگه خودشون میگن باید ببینن چقدر میتونید وسیله بردارن برااساس حقوق برا هرکسی متفاوته بعضی ها فیش حقوقی چیزی هم میخوان 

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بری اتکا یا فروشگاه هایی ک قرارداد دارن با کارت حکمت انتخاب کنی کارت وبدی دیگه خودشون میگن باید ...

اره تا حالا همش مواد غذایی گرفتیم از اتکا

بنظرت ما که  لوازم خانگی هیچی نگرفتیم 

با حقوق چهار تومن چقدر میتونیم برداریم؟

اگه روز قیامت بشه و اعضای بدنم بخوان حرف بزنن، همشون یه نخ سیگار روشن میکنن میگن: ریدم به زندگی که این داشت 😒🚬
2720

اصلا این کارونکن 

یه ماشین ظرفشویی مثلا ۵تومنی و میدن ۷تومن اقساط که بشه دوباره یه مقدارمیکشن روش

من یه جاکفشی که همه جا ۳۵۰تومن اونجا رفتم اقساط بخرم ۸۰۰تومن بود

اره تا حالا همش مواد غذایی گرفتیم از اتکا بنظرت ما که  لوازم خانگی هیچی نگرفتیم  با حقوق ...

نمیدونم عزیزم از قوانینش خبر ندارم باید برید همونجا ازشون بپرسید

مگه وسايل خونه هم ميشه؟ مامان باباى من ك فقط مايحتاج رو ميدن بهشون ! اصلا تا حالا لوازم خونگى نديدم ...

اره عزیزم‌من خودم برا جهیزیه ام با کارت حکمت بابام حدود ۲۰ میلیون وسیله برداشتیم 

2714
مگه وسايل خونه هم ميشه؟ مامان باباى من ك فقط مايحتاج رو ميدن بهشون ! اصلا تا حالا لوازم خونگى نديدم ...

اره بعضی فروشگاه های اتکا لوازم خونه هم دارن 

نمیدونم عزیزم از قوانینش خبر ندارم باید برید همونجا ازشون بپرسید

مرسی بهانه جون❤

اصلا این کارونکن  یه ماشین ظرفشویی مثلا ۵تومنی و میدن ۷تومن اقساط که بشه دوباره یه مقدارمیکشن ...

جدی؟

بعضیا که میگن تخفیف میخوره قیمتش ارزون تر در میاد نسبت به جاهای آزاد 

ادم نمیدونه حرف کیو باور کنه بخدا🙁