2726

شما اگه خودت جای یکیشون باشی متوجه میشی نظام پزشک سالار چه به سر پرستار و پیراپزشک آورده وقتی تو یه واحد بازرسی میشه میگن ۴۰ تا نیرو لازم داره اونوقت مجبورین با ۱۵ تا نیرو بچرخونین اضافه کار اجباری بری درصورتی که هیچ جای قانون ننوشته مجبوری اضافه کار بمونی بعد اندازه ی یه کارمندی بگیری که صبح ساعت ۸ میره سرکار ۲برمیگرده و بچه ی خودتم تو خونه مریض باشه ولی مجبور باشی بری سرکار اونوقت متوجه میشین چرا بعصیاشون اعصاب ندارن ای کاش همراه مریضا هم وقتی وارد بیمارستان میشن یکم فکر کنن پرسنل اونجا هم انسانن ربات نیستن و یکم خوددارتر باشن

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماکرجیم پسرم یمدت بیمارستانای مختلف بستری بود تخت جمشیدکه برخوردشون عالی بود ولی بیمارستان کمالی مثل سگ پاچه میگرفتن باهنرم خوب بود

منوپسرم شماهمه‌😍😍بارون اومد ویادم داد توزورت بیشتره#به یادپسر بارون ....

ازشون بدم میاد بچم بیمارستان بود یه روز حالش بد بود اومدن بالا سرش نمیدونستن من اونجام شروع کردن به مسخره کردنش آخه هفت ماهه دنیا اومد ولاغر بود الان بعد ازفوت بچم یادم میاد حالم بد میشه

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

بعد بیمارستان دولتی ب ازای هر ۴.۵تا تخت ی پرستار داره درحالی ک استاندارد جهانی ب ازای هر ی تخت ی پرستاره چ انتظاری دارین؟دیگه طرف هلاک میشه واقعا

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
شما اگه خودت جای یکیشون باشی متوجه میشی نظام پزشک سالار چه به سر پرستار و پیراپزشک آورده وقتی تو یه ...

من طرحم بیمارستان دولتی بودم بااینکه مجرد بودم وقتی میرفتم خونه اعصاب هیچکسو نداشتم ازبس توشیفت باید باهمراه نریض سروکله میزدم همه نوع برخوردی داشتن ازفحش وناسزا بگیر تا تهدید به کتک وچاقو.

عزیزمن وقتی ب طرف میگی برو بیرون خانوم محترم باید دور مریض خلوت باشه بت میتوپن وقتی میگی خانوم ی همراه بیشتر اجازه نداره بمونه فشت میدن کلی هم مریض بد رفتار داریم میخوای سرمشو جدا کنی طوری ادا اصول میاد انگار داری چی میکنی اعصاب برا ادم نمیمونه خب پرستارا آدمن دیگه خدا نیستن اونام حوصلشون صبرشون تا ی جاییه ب خانومه میگی عزیزمن شما بیرون تشریف داشته باش بهت خبر میدیم میگه فلان فلان شده انگار از دماغ فیل افتاده و اله و بله ک نمیایم بزاریمیش روسرمون همونقدر ک رو اونا فشار هست رو پرستارا هم هست شب بیداری افراد بد جور حرفای بد اینام هستن اینام در نظر بگیرین 

لطفا نریزین سرم 😊

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
عزیزمن وقتی ب طرف میگی برو بیرون خانوم محترم باید دور مریض خلوت باشه بت میتوپن وقتی میگی خانوم ی همر ...

یادمه یبار یه همراه مریض با مشت کوبید توچشم یه پرستار وشیشه های اوررانس هم آورد پایین چون مریضشون تو اورژانس بود بهش گفته بودن شما بیرون منتظرباشین ودور مریض رو شلوغ نکنین مریض وهمراه بیمار بدرفتارهم زیاد داریم

2706