2726

بعضی همراها و مریضا هم با پرستار جوری رفتار میکنن انگار با نوکراشون دارن صحبت میکنن در صورتیکه وقتی دکتر میاد اصن جرئت ندارن چیزی بگن و میرن تو فاز مظلومیت و سکوت و مودب میشن 

دیدم ک میگم

There is GOD💚💚💚   ..                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن عزیزم خیلیاشون مهربونن  خب ساعت کاری بالا حقوق و مزایا کم دیدن صحنه های ناجور هر روزه باعث ش ...

بله ولی از شانس من روزی ک زایمان کردم یکی از همون خسته ها پرستارم بود و باعث شد خاطره بدی از پرستارا تو ذهنم بمونه.همش انگار ارث باباشو طلب داشت ازم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
ولی سر زایمانم  اینقدر کادر بیمارستان خوب بودن همش میومدن بوسما میکردن

بووووس؟خوش به حالت...

من تو بیمارستانی بودم که باهام مثل.....رفتار میشد...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
توهین ؟این کجاش توهینه؟فقط ی دعاس☺

اخه ی جوری گفتی پرستار جماعت انگار جلادن 

البته بخش دعاییشو در نظر نگرفته بودم آره واقعا ایشالله همه فقط برا زایمان برن بیمارستان

There is GOD💚💚💚   ..                                               
اخه ی جوری گفتی پرستار جماعت انگار جلادن  البته بخش دعاییشو در نظر نگرفته بودم آره واقعا ایشال ...

ایشالله

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2706