1507
1521

انگار ازت طلب دارن انگار مریضاشون پدرشونو درآوردن عامل همه ی بدبختیاشونن...انگار قرار بوده رئیس جمهور بشن اما حالا تو باعث شدی یه پرستار عادی بشن

😷😷

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

همشون نه خیلیاشون...نریزین سرم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

راستش من تو دوتا تجربه ی بستری که داشتم جز احتزام و مهربونی چیزی از کادره بیمارستان ندیدم 😁😁😁

گفتم اینطرفم بگم نا حقی نشه

میشه با دلای پاکتون برای زایمان راحت و سلامتی نی نی جانم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️
1436
از دکتر هم بیشتر خودشونو میگیرن

منشیا رو که اصلا نگم برات

عزیزم خودت میگی سریال نهواقعیت

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد
8
شوهر من پرستاره حای تو خونه هم ازم طلبکاره😉😉😉😉

اوووه

از دکتر هم بیشتر خودشونو میگیرن

ن عزیزم خیلیاشون مهربونن 

خب ساعت کاری بالا حقوق و مزایا کم دیدن صحنه های ناجور هر روزه باعث شده بعضیااااااا اینجوری بشن 

خدایی بعضی مریضا و همراهاشون هم خیلی رفتاراشون رو مخه

انشالله همه خانمایه سایت ک منتظر نی نی هستن زود زود زود نی نی بپره بغلشون 😍😍
بیمارستان نگو بگو ‌کشتارگاه

آره والا

1476

بعضی همراها و مریضا هم با پرستار جوری رفتار میکنن انگار با نوکراشون دارن صحبت میکنن در صورتیکه وقتی دکتر میاد اصن جرئت ندارن چیزی بگن و میرن تو فاز مظلومیت و سکوت و مودب میشن 

دیدم ک میگم

انشالله همه خانمایه سایت ک منتظر نی نی هستن زود زود زود نی نی بپره بغلشون 😍😍
ن عزیزم خیلیاشون مهربونن  خب ساعت کاری بالا حقوق و مزایا کم دیدن صحنه های ناجور هر روزه باعث ش ...

بله ولی از شانس من روزی ک زایمان کردم یکی از همون خسته ها پرستارم بود و باعث شد خاطره بدی از پرستارا تو ذهنم بمونه.همش انگار ارث باباشو طلب داشت ازم

پسره واسه دختره نوشته یا بدستت میارم یا کل دنیا رو نابود میکنم😐😐😐داداش الان زمستونه سرده آوارمون نکن بزار بعد عید لعنتی😔😄
1514