1507
1411
بله ولی از شانس من روزی ک زایمان کردم یکی از همون خسته ها پرستارم بود و باعث شد خاطره بدی از پرستارا ...

عزیزمم ❤

انشالله همه خانمایه سایت ک منتظر نی نی هستن زود زود زود نی نی بپره بغلشون 😍😍

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

خانم چرا توهین میکنی🤣🤣

توهین ؟این کجاش توهینه؟فقط ی دعاس☺

پسره واسه دختره نوشته یا بدستت میارم یا کل دنیا رو نابود میکنم😐😐😐داداش الان زمستونه سرده آوارمون نکن بزار بعد عید لعنتی😔😄
1473
ولی سر زایمانم  اینقدر کادر بیمارستان خوب بودن همش میومدن بوسما میکردن

بووووس؟خوش به حالت...

من تو بیمارستانی بودم که باهام مثل.....رفتار میشد...

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
توهین ؟این کجاش توهینه؟فقط ی دعاس☺

اخه ی جوری گفتی پرستار جماعت انگار جلادن 

البته بخش دعاییشو در نظر نگرفته بودم آره واقعا ایشالله همه فقط برا زایمان برن بیمارستان

انشالله همه خانمایه سایت ک منتظر نی نی هستن زود زود زود نی نی بپره بغلشون 😍😍
اخه ی جوری گفتی پرستار جماعت انگار جلادن  البته بخش دعاییشو در نظر نگرفته بودم آره واقعا ایشال ...

ایشالله

پسره واسه دختره نوشته یا بدستت میارم یا کل دنیا رو نابود میکنم😐😐😐داداش الان زمستونه سرده آوارمون نکن بزار بعد عید لعنتی😔😄
1432

شما اگه خودت جای یکیشون باشی متوجه میشی نظام پزشک سالار چه به سر پرستار و پیراپزشک آورده وقتی تو یه واحد بازرسی میشه میگن ۴۰ تا نیرو لازم داره اونوقت مجبورین با ۱۵ تا نیرو بچرخونین اضافه کار اجباری بری درصورتی که هیچ جای قانون ننوشته مجبوری اضافه کار بمونی بعد اندازه ی یه کارمندی بگیری که صبح ساعت ۸ میره سرکار ۲برمیگرده و بچه ی خودتم تو خونه مریض باشه ولی مجبور باشی بری سرکار اونوقت متوجه میشین چرا بعصیاشون اعصاب ندارن ای کاش همراه مریضا هم وقتی وارد بیمارستان میشن یکم فکر کنن پرسنل اونجا هم انسانن ربات نیستن و یکم خوددارتر باشن

1396

من واقعا از پرستارا و دکترا بی احترامی ندیدم

خیلی هم زیاد رسیدگی میکنن به بیمار و خوش برخورد هستن...

قبض موبایلمو فوروارد کردم واسه بابام آخرشم ی بوس فرستادم.زنگ زده میگه اون بوسو پاک کن بفرستش واسه اونی که باهاش حرف زدی😐😐😐😐

ازشون بدم میاد بچم بیمارستان بود یه روز حالش بد بود اومدن بالا سرش نمیدونستن من اونجام شروع کردن به مسخره کردنش آخه هفت ماهه دنیا اومد ولاغر بود الان بعد ازفوت بچم یادم میاد حالم بد میشه

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

بعد بیمارستان دولتی ب ازای هر ۴.۵تا تخت ی پرستار داره درحالی ک استاندارد جهانی ب ازای هر ی تخت ی پرستاره چ انتظاری دارین؟دیگه طرف هلاک میشه واقعا

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
1514