1472
1459

انگار ازت طلب دارن انگار مریضاشون پدرشونو درآوردن عامل همه ی بدبختیاشونن...انگار قرار بوده رئیس جمهور بشن اما حالا تو باعث شدی یه پرستار عادی بشن

😷😷

چوخ دانشمه

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

راستش من تو دوتا تجربه ی بستری که داشتم جز احتزام و مهربونی چیزی از کادره بیمارستان ندیدم 😁😁😁

گفتم اینطرفم بگم نا حقی نشه

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با دلای پاکتون برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️
1436

عزیزم خودت میگی سریال نهواقعیت

رسیدن فردا برای هیچکس حتمی نیست                                   پس انقدر برقصید تا پاهایتان دردبگیرد                                     اینقدر بخندید تا پهلوهایتان اذیت شود                                      به کسانی که دوستشان دارید ابراز عشق کنید                             چرا که شاید فردا هرگز نیاید                                                     شاد بودن تنها انتقامیست که انسان میتواند از زندگی بگیرد
1432
از دکتر هم بیشتر خودشونو میگیرن

ن عزیزم خیلیاشون مهربونن 

خب ساعت کاری بالا حقوق و مزایا کم دیدن صحنه های ناجور هر روزه باعث شده بعضیااااااا اینجوری بشن 

خدایی بعضی مریضا و همراهاشون هم خیلی رفتاراشون رو مخه

انشالله همه خانمایه سایت ک منتظر نی نی هستن زود زود زود نی نی بپره بغلشون 😍😍
1474

بعضی همراها و مریضا هم با پرستار جوری رفتار میکنن انگار با نوکراشون دارن صحبت میکنن در صورتیکه وقتی دکتر میاد اصن جرئت ندارن چیزی بگن و میرن تو فاز مظلومیت و سکوت و مودب میشن 

دیدم ک میگم

انشالله همه خانمایه سایت ک منتظر نی نی هستن زود زود زود نی نی بپره بغلشون 😍😍
ن عزیزم خیلیاشون مهربونن  خب ساعت کاری بالا حقوق و مزایا کم دیدن صحنه های ناجور هر روزه باعث ش ...

بله ولی از شانس من روزی ک زایمان کردم یکی از همون خسته ها پرستارم بود و باعث شد خاطره بدی از پرستارا تو ذهنم بمونه.همش انگار ارث باباشو طلب داشت ازم

دردناکترین مرگ رو پسر حضرت نوح داشته،فک کن داری غرق میشی بعد خره از تو کشتی بابات برات دست تکون میده�😄😅😃
1331