2726

اما امروز واقعا پشیمون شدم . به همین دوتا نمیرسم بازم بیارم بدبخت کنم . امروز دخترم گفت من صبحانه این چیزا رو دوست ندارم و گرسنمه ، جیگرم براش کباب شد در صورتی که می‌دونم سر شیر اینا خیلی دوست داره اما کو پول .

برا چی باید بازم طفل معصوم دیگه ای رو گرفتار بی پولی کنم. همین دوتا رو بزور پیش ببرم هنر کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتون جواب خودتون دادید دیگه😬

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

تازه پسرم از شیر گرفتم میگم سال دیگه هم از پوشک بگیرمش و راحت شم . با این تغذیه های بی خودی هم که داریم توان ندارم . هی همش بچه بیارم و تغذیه خوب نداشته باشم ذخایر بدنم کم میشه . مادر مریض و پیر چه بدرد میخوره 

والا نمیدونم بچه زیادو کی دوباره تو ایران مد کرده

طرف تو پول غذا و لباس و پوشک بچه اش مونده

بعدش خودشو با ایوانکا ترامپ و رونالدو مقایسه میکنه که ۳تا بچه دارن

اونا ۱۰۰ تا هم داشته باشن  ب همه چیش میرسن 

ما یه دونه بیاریم خوب بزرگش کنیم هنر کردیم

2706