1874
1924
عنوان

قدتون چنده؟ قد شوهراتونم بگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7850 بازدید | 163 پست
170 190
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

منو همسری جفتمونم 165 هستیم مثله دو قلو های افسانه ایییییییییییییییییییییی
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
1922

160

182

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خودم ۱۷۱ آقاییم ۱۹۰ به هم میایم 🙂؟؟؟

هر چی خدا بخواد خدا که بد نمیخواد 💜💙💚🧡❤💙💚❤🧡فقط انرژی مثبتا عشقن❤🧡💚💙💜انرژی منفی ممنوع 🚫🚫🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘🌹🌹🌹💋💋
1911

۱۶۵

۱۸۶

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
172 .194

عالیییییی پرفکت 💜🧡❤😜😜😜😜

هر چی خدا بخواد خدا که بد نمیخواد 💜💙💚🧡❤💙💚❤🧡فقط انرژی مثبتا عشقن❤🧡💚💙💜انرژی منفی ممنوع 🚫🚫🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘🌹🌹🌹💋💋

۱۷سالمه.شوهرم ینست دوست‌پسرمه

خودم ۱۵۸اون ۱۷۳

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره  موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که هستی زیباییی.خدایا امیدوارم‌هرجاکه هست حالش خوب باشع منم فراموشم‌نکنه.کسی جامونگیره سالمو سلامت باشه.خیلی دوسش دارم.وای خدایا بهش یع انگیزه ای بده درسشو بخونه 😭😭😭اووف یه رشته خوب  قبول بشی ایشالله.عزیزم‌لطفابخون.یه خاطرخودمون😞لطفایه صلوات واسه عشقم‌بفرستید‌اگه امضامومیخونید❤
1826
چه جالب اینجا زیر 160 نداریم من 150 همسری 175

عزیزم گوش به این حرفا نده 

مشت نمونه ی خرواره من خودم قدم ۱۶۹ عه بعنوان یه دختر خیلی تعداد کمی هم قد من هستن و تعداد خیلی خیلی کمتری از من بلند ترن 

وقتی از بین ۱۰ تا کامنت۹ تاش الای ۱۷۰ عه ینی یه جای کتر میلنگه

یا فقط قدبلندا چون ازقدشون راضیین پست میزارن 

یاام که..........

من ۱۵۷شوهری ۱۸۸ 😂

مشکل سازنیست؟تفاوت قدیتونومیگم

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره  موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که هستی زیباییی.خدایا امیدوارم‌هرجاکه هست حالش خوب باشع منم فراموشم‌نکنه.کسی جامونگیره سالمو سلامت باشه.خیلی دوسش دارم.وای خدایا بهش یع انگیزه ای بده درسشو بخونه 😭😭😭اووف یه رشته خوب  قبول بشی ایشالله.عزیزم‌لطفابخون.یه خاطرخودمون😞لطفایه صلوات واسه عشقم‌بفرستید‌اگه امضامومیخونید❤
عزیزم گوش به این حرفا نده  مشت نمونه ی خرواره من خودم قدم ۱۶۹ عه بعنوان یه دختر خیلی تعداد کمی ...

اتفاقا بیشترشون زید ۱۷۰ بودن تا جایی که خوندم