2726
عنوان

آلت تناسلی پسرم درد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 15716 بازدید | 36 پست
چشم ،فقط الان دو روزه یبوست گرفته؛؛ممکنه از فشار اون باشه؟؟؟پسر من مایعات هم زیاد میخوره

ببین عزیزم بچه ها اکثرا اظهار درد نمیکنن مگر واقعا درد داشته باشن و اینکهدرد ناحیه تناسلی هستش هر چیزی میتونه باشه ممکنهیه عفونت ادراری ساده باشه یا خدایی نکرده تورشن باشه که اصطلاحا میگن پیچیدگی بیضه و جز اورژانسهای پزشکی و باید سریع معاینه بشه توسط پزشک پس بهترین کاری که میتونی انجام بدی این هستش که بچتو برسونی مرکز درمانی اینجا نمیشه مشاوره دقیق و علمی بگیری عزیزم چون فضا مجازیه 

سلام عزيزم من الان تاپيك رو خوندم پسر يكساله منم التش دردش ميكنه سفت ميشه و قرمز بعد پاهاشو جمع ميكنه توي دلش و منم دست بزنم گريه ميكنه 

ميشه بگي پسرتو بردي دكتر چي بهش گفت مشكلش چي بود؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزيزم من الان تاپيك رو خوندم پسر يكساله منم التش دردش ميكنه سفت ميشه و قرمز بعد پاهاشو جمع ...

سلام عزیزم،پسرم دو روز اینجور بود،آزمایش ادرار دادیم عفونت نداشت و خود به خود خوب شد،مایعات زیاد بهش بده

عفونت شاید باشه اما به ما تو دانشگاه گفتن خطرناکه بحثش طولانیه بخوام دلیلشو بگم اما بر اثر پیچیدن رگ ها دور الت تناسلی ممکنه خونرسانی کامل به قسمت هایی که اسپرم میسازن کامل صورت نگیره و عقیم شدن رخ میده 

خواهش میکنم خودسر کاری نکنید و دکتر برید لطفا ی احتماله

Throw out butterflies
2728
عفونت شاید باشه اما به ما تو دانشگاه گفتن خطرناکه بحثش طولانیه بخوام دلیلشو بگم اما بر اثر پیچیدن رگ ...

عشقم این تاپیک مال پارساله،یکی از دوستان سوال پرسید دوباره اومد بالا