2726
عنوان

مادر شوهرم خیلی خوبه از شما چطور؟

1464 بازدید | 49 پست

بیاین ببینم کیا مادرهمسرشون خیلی خوبه تعریف کنین یکم روحیه مون باز بشه چیه همش تاپیک مادر شوهر بداخلاق!؟ 😠🤕👹👺💀☠️👻

خیلی از تاپیک هایی که رفتم مادر شوهراشون شمر و مادر فولادزره و خون اشام بودن. 

کلا انگار می خوان عروسا را اذیت کنند یا پسرشونا پس بگیرن. 

جا داشت بیام از مادر شوهرم تقدیر و تشکر کنم که همچین ادمی نیست.😘😂 کلا خیلی دوسش دارم خیلی اروم و منطقیه بیشتر وقتام همسرمو نصیحت میکنه که بیشتر هوای منو داشته باشه. 😎

البته اخلاق هایی 🙄 هم داره که ادمو ناراحت کنه ولی خب همه بی عیب و نقص نیستند. 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهرمنم دلسوز و مهربونه

واقعا برامون زحمت میکشه هربار پیشش هستیم

تنها خصلت بدش خسیس بودنشه 

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

منم مادرشوهرم خیلی خوبه کلا مثل یه مادر کنارمه در مقابل شوهرمم همش طرفداری منو میکنه البته من با مادر شوهرم تو یه خونه هم زندگی میکنیم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

مال من خوبه خداحفظش کنه واسه بچه هاش خیلی زحمت کشید مهربون و با محبته، ی کوچولو هم زبونش تیزه

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

والا من تابستون عمل کردم مادرم که طبق معمول پاشو کنار کشید دو ماه مادرشوهرم تر و خشکم کرد بنده خدا

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
منم مادرشوهرم خیلی خوبه کلا مثل یه مادر کنارمه در مقابل شوهرمم همش طرفداری منو میکنه البته من با ماد ...

آپارتمان کنارشون یا کلا تو ی خونه؟

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
😂😂😂😂😂😂😂گلم ظاهرن فعلا زهرشوبهت نریخته

گلم من سه ساله عروسشم قبلشم می خواست بریزه واسش کار نداشت چون همه پسر و دختراش حامی و پشتشن. 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
آپارتمان کنارشون یا کلا تو ی خونه؟

یه خونه ویلایی دو طبقه داریم ما پایین میشینیم مادر شوهرم طبقه بالا البته مادرشوهرم تنهاست چون شوهر من تک فرزنده شوهرم فوت کرده

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
گلم من سه ساله عروسشم قبلشم می خواست بریزه واسش کار نداشت چون همه پسر و دختراش حامی و پشتشن. 

منم حدودن ۳ونیم ساله .شوخی کردم نترس کاریت نداره😊😂😂😂

خداجونم مواظب زندگیم باش .خیلی دوسش دارم 😍
2706