2726

سلام پسرم ۱۳ماهشه ویروس گرفته چند بار دکتر بردم شربت داده بودن برا عفونتش شاید من مقصرم چون نمیدونستم باید بزارم شربتو یخچال و خراب شد و منم که نمیدونستم هی میدادم دیروز بردم داروخونه گف شانس آوردی بچه مسموم نشده همینا باعث شد مریضی پسرم بدتر شه سرفه های وحشتناک داره الان من چه کنم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۳ماه رو ببر دکتر دوباره...

براش بخور سرد بگذار تو خونه...تخم به بجوشون...اب اشو با قاشق بده..اینها بی خطره ولی باید دوباره چک کنی سرفه هاش بهش نمونه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728
نه گلم بعضی از انتی بیوتیک ها حتما باید داخل یخچال باشه مخصوا سوسپانسیون ها

بله سوسپانسیون بود رنگش تغییر کرده بود

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

تخم به و عناب. و با هم دم کن آخر شب بهش بده بخوره

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
زوفا چه شربتی؟

عزیزم گیاهی هستش الان عکسشو میفرستم اینجا ببین.

من قبلا شربت زوفا رو گرفته بودم ولی برای یه شرکت دیگه بود ایندفعه برای دکتر روازاده رو گرفتم واقعا اثرش عالی بود

2706