1464
1521

سلام پسرم ۱۳ماهشه ویروس گرفته چند بار دکتر بردم شربت داده بودن برا عفونتش شاید من مقصرم چون نمیدونستم باید بزارم شربتو یخچال و خراب شد و منم که نمیدونستم هی میدادم دیروز بردم داروخونه گف شانس آوردی بچه مسموم نشده همینا باعث شد مریضی پسرم بدتر شه سرفه های وحشتناک داره الان من چه کنم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

۱۳ماه رو ببر دکتر دوباره...

براش بخور سرد بگذار تو خونه...تخم به بجوشون...اب اشو با قاشق بده..اینها بی خطره ولی باید دوباره چک کنی سرفه هاش بهش نمونه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
نه گلم بعضی از انتی بیوتیک ها حتما باید داخل یخچال باشه مخصوا سوسپانسیون ها

بله سوسپانسیون بود رنگش تغییر کرده بود

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
1485
زوفا چه شربتی؟

عزیزم گیاهی هستش الان عکسشو میفرستم اینجا ببین.

من قبلا شربت زوفا رو گرفته بودم ولی برای یه شرکت دیگه بود ایندفعه برای دکتر روازاده رو گرفتم واقعا اثرش عالی بود

1474
عزیزم از عطاری چهارتخم بگیر بجوشون صافش کن بده یک بخوره بهتر میشه سرفه اش

دادم اثر نکرد زرده خام تخم مرغ دادم الانم میخوام شربت عسل و آبلیمو بدم ولی اصلا کم نمیشه

گياهيه ١٣هزارتومن هم هست فقط براي سرفه ي خشكه به درد سرفه ي خلط دارنميخوره

از کجا خشک بودن سرفه رو تشخیص میدی

1508