1464
1482
عنوان

دارم خفه میشم تو این خونه😭😓

583 بازدید | 57 پست

یکشنبه تا۴شنبه ازصب میرم دانشگا شب برمیگردم تازه همونم بابام میبره و میاره منو 

اصلا نمیزاره با دوستام بیام

خودشونم ک هرچی میگم بریم خونه یکی مهمونی جایی اصلا گوش نمیدن واقعا خسته نمیشن ۲۴ساعته تو خونه؟

رابطمم باهاشون خوب نیست تا از اتاقم در میام میگن چه عجب ما ک اصلا نمیبینمت و این حرفا اصلا یکطوری رفتار میکنن باهام انگار غریبم خب چیکار کنم واقعا رو مخمن

اصلا بحدی الان اعصابم خورده دارم میترکم از عصبانیت

من بهداشت دولتی یکی از شهرای بزرگم اوردم ولی خودممم گفتم برم هوشبری ازاد چون بازار کارش بهتره

الان مثل چییییی پشیمونم

اگه میرفتم یه شهر دیگه خیلی ازادی داشتم

حس میکنم دارم تو زندون زندگی میکنم

واسه بیرون رفتن فقط با یک دوستم اجازه دارم برم بیرون

اونم شهرمون کوچیکه فقط راه میریم مغازه هارو میبینیم هیییییچ چیز خاصی نداره

دارم میمیرم از افسردگی توروخدا کمک کنید

اگه هم نظری ندارین دعا کنید زندگیم حداقل قابل تحمل تر بشه

امروز صبح همه تاپیکا فقط ناراحتیه

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

نظری ندارم فقط خواستم بگم جون مادرت برای فرارازخونه بابات واینکه آزادی داشته باشی زن هر شاسکولی نشو...

بااحتیاط انتخاب کن😊😊❤❤

مغرورجذاب خودمونمیگممم😒😒😒آهنگ موردعلاقه مه داشتم عضومی شدم گوش می کردم اونوگذاشتم...انقدرتوضیح دادم خسته شدم😕😕😕پس بگو  قراربودکه توبیایی ومن نمی دانستم...👉     ای دردت به جان بی قرارپرگریه ام...😭این همه سال ماهِ ساکتِ من کجا بودی؟؟🙁حالاکه آمدی،حرف مابسیار...وقت مااندک😥آسمان هم که بارانیست😧               بگویارب چه بدگفتم؟    چه بد کردم؟    که نزدت خویشتن را دیو ودَد کردم!!!   مرایارب نمی خواهی گناه ازتو😞   اگرنفرین به این دنیای بدکردم😢             به حرفم گوش کن یارب...به دردم گوش کن یارب..اگربیهوده میگویم مراخاموش کن یارب..‌😭       بگویاربچه بدگفتم چه بدکردم که نزدت خویشتن رادیو و دَد کردم ...به جز عشقی که دردش رابه من دادی به  من یارب چه بخشیدی که رد کردم فقط درعاشقی یاربمددگفتم شدم عاشق تمنای مددکردم😭

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

دوست پسری چیزی نداری؟؟؟

خب واسه تنوع خوبه 

💘عشق یه حس عجیبه💘 صدای قلبم تا گوشم میاد ، کاری ک چشات باهام کرد تا ابد تو یاد قلبم میمونه ، ضربه هاش واسه من چون ارزششو داری💕💞💕💕                      🌹رویای شبامی🌹

هووف منم دقیقا وضعیتم مثل تو درکت میکنم اصلا اجازه بیرون رفتن زیاد ندارم  یا اگه باشه هم با یسری ادم محدود بقول تو شهر ما هم کوچیک چهار تا مغازه داره و بس بقیه دوستام کلی ازادی دارن سفر میرن مهمونی دورهمی  این ور اون ور من فقط باید حسرت بخورم 

هرکه خودداندخدای دلش که چه دردیست درکجای دلش
امروز صبح همه تاپیکا فقط ناراحتیه

اره منم امروز صب زود بیدار شدم درس بخونم خیلی دلم گرفته بود خیلییی هنوز هیچیم نخوردم حتی دسشوییم نرفتم واقعا حالم بده😔 استارتر تو خوبه با یکی از دوستات بیرون میری من هیچ دوستی ندارم 

1334

نه عزیزم رشتت خوبه 

وقتی رفتی سر کار عالی میشی دیگه نمیتونن بهت دستور بدن همش بیمارستانی وقتی ام رفتی سر کار رفتار ت و جوری کن فک نکنن بچه هستی بخوان مدام دستور بدن

I'd walk straight through the bullet😏
اره منم امروز صب زود بیدار شدم درس بخونم خیلی دلم گرفته بود خیلییی هنوز هیچیم نخوردم حتی دسشوییم نرف ...

الهی عزیزدلم برای حال دلت  ارامش  و شادی ارزو میکنم 

هرکه خودداندخدای دلش که چه دردیست درکجای دلش
1474

شوهر کن عزیزم..البته باچشم بار .خلاص شی..من بخاطر محدودبت های شدیدی که از طرف مادرم داشتم ازدواج کرد.ناخواسته خیلی اذیتم کرد الان که جامعه رو میبینه خودش پشیمونه میگه من چقدر اذیتت کردم ،.من بجای رسیده بودم که میخواستم با یه آقا فرار کنم اما خدارو شکر اینکارو نکردم

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
دوست پسرم دارم اتفاقا😓به سختیییییی میرم سر قرار همش استرس استرس

😂😂😂😂😂😂😂نمونه یک دختر ایرانی😂😂😂😂

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

دیروز تو مدرسه سال اخرم خیلی ناراحت بودم تو حیااط داشتم گریه میکردم وسط زنگ رفتم سر کلاس دبیرمون ی پسر جون بود منم با بغض گفتم ببخشید 

اون هیچوقت کسیو بعد کلاس راه نمیده اما تا من گفتم ببخشید گفت خاهش میکنم بفرما نشستم گف خیلی مظلوم گفتی جگرم کباب شد 😣همه خندیدن اما من هنوزم بغض دارم 

کار خوبی کردی هوشبری واقعا عالیه و بازار کار داره آفرین.

بنظرم توی جمع خانواده بیشتر باش و بگو بخند کن و به بابات بگو مثلا امروز خودم میرم شما بیاید دنبالم فرداش بگو خودم برمیگردم تا شما اذیت نشید و ... تا کم کم مستقل بشی. هرچند من ترجیح میدم یکی باشه منو ببره و بیاره 😊😆

خدایا شکر   
هووف منم دقیقا وضعیتم مثل تو درکت میکنم اصلا اجازه بیرون رفتن زیاد ندارم  یا اگه باشه هم با یسر ...

ارههههه دقیقن

من کل زندگیم شده حسرت اعصابم خیلی خورده😭😭😭ینی واقعا دلم میخاد بمیرم نه مسافرتی نه چیزی نه بیرون رفتنی

همشم ب هرچیزی گیر میدن واقعااااا دیگه تحمل ندارم

1508