2733
2734
عنوان

زن معلم و مرد کارمند !

915 بازدید | 17 پست

اگه یکی معلم دانگشاه فرهنگیان باشه ،و شوهرشم کارمند  ،چه عکس العملی دارید؟

میخواید "پز" دادنش را متوقف کنید؟ 

چرا از شنیدن موقعیت خوب دیگران(چه دروغ چه راست چه پز!) به هم میریزید؟

چرا باید حتما به طرف یادآوری کنید که پز داره میده ؟ چرا به یه همچین ادمی باید بگید معلمی و کارمندی چیزی نیست پز نده ؟!

و مهم تر از همه چرا باید بهش بگید که الهی بچه هایی که از شما متولد میشن بمیرن و شوهرت بمیره و ... 

این مدل نفرین کردن ها ،نشونه ی چیست؟ برای جلوگیری از پزه ؟ آدمی که واقعا براش این معلمی و کارمندی مهم نباشه نفرین نمیکنه ! خیلی خانم وار از کنار موضوع رد میشه ...

وقتی جشن ازدواج آدمهایی مثل بهاره رهنما و یا سمانه پاکدل را میبینیم زورمون میاد !کامنتهای ملت ،نود درصدشون این بود که آررره فردا طلاق میگیری میبینیم تون ،برو اینقدر پز نده پیرزن !

و....

خب چرا ؟؟؟ این به معنای لج در اوندن شما نباشه پس چیه؟ 

به نظر من وقتی شما به خودتون زحمت میدین میرین پیج طرف و کامنت میزنید ،یعنی واقعا درگیر این آدمید و از زرق و برق زندگیش اذیت میشید و میخواید متوقف بشه ! وگرنه اگه براتون مهم نبود حتی کامنت نمیزدید و میرفتید دنبال علایق تون !

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موقعیتش خوبه که خوبه دیگه گفتن نداره 

خب چرا باید ما تعیین کنیم که کی چی بگه؟؟ اونم پیج شخصیش یا تاپیک خودش؟

2738
حالا انگار شاخ غول شکسته فرهنگیان چی هس مگه...دختره پزشکی پسره کارخونه دار اون یه چیزی..اخه کارمند😳 ...

خب چرا بهتون زور وارد میشه ؟😁

من خودم کارمندم.اطرافیانم از حسادت دارن میمیرن جوری ک موقع شاغل شدن هم داییم بم تبریک نگف!!من ک انتظاری ندارم از کسی.خواستگارای خوبیم دارم باز دارن میترکن.عشقم اینا همه از سر حسادته.من ترجیح میدم از خوشیام دیگه ب هیچکی نگم و فقط ناله بزنم ک درد دارم فلانه فلان.حالا اون خانوم شور و ذوق داش و ی پزی خواس بده و اینا همه از سر هیجانه همه اومدن کامتت گذاشتن ک اره شوهر ما قاضیه دانشمنده و ...😂😂😂گفتن بچه هات فلان فلان شه.خیلی زشته.حتی اگر طرف پز میده اینو بذارین ب حساب شور و ذوقش.۱۹سالشه تازه یونی قبول شده و خواستگار خوبیم داره والاه منم بودم شور و ذوق داشتم و اینا از روی ندید بدیدی نیس.ندید بدید اونایین ک میان دم از فرهنگ میزنن ولی دهن که باز میکنن قشنگ ناامید میشی ازشون.بعضییییی خانوما از بس واسه ی قرون دو قرون محتاج شوهراشون شدن و از بس از دست مادرشوهر و فامیل نیش خوردن ک عقده ای شدن.

2706