2737
2734
عنوان

پسویازیس سر کیا دارن ؟درمانش چیه تجربیاتتون

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 88 پست
اره التماس دعا انشالله تن شما سالم باشه قسمت ماها هم همین بوده میگند خدا با هر یه ذره درد کلی گناهام ...

چقد شما روحیه خوبی دارین ان شاءالله همیشه با روحیه شاد و اروم و سلامت باشین

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
اره بابا منم یه موقعها خیلی ناامید میشم اما می بینم کاری از دستتم برنمیاد دوباره بلند میشم از شانسمو ...

اره دیگ تکمیل شده همه مشکلاتمون خخخخ

عیبی نداره خدا حتما دوسمون داشته بهمون سختی داده ک بیشتر یادش کنیم 

خدا بزرگه خودش بهمون نظر کنه

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بانو برای پسوریازیس سر دکتر به من شامپو ضد شوره داد که هفته ای سه بار باید استفاده کرد آخرین باری که گرفتم قیمتش زیر صد تومن بود برای چرب کردن سر هم از لوسیون توجه کنید لوسیون , نه پماد, کلوبتازول استفاده کنید روزی دوبار به موها بزنید ان شالله مثمرثمر باشه براتون

ب نظرتون این بیماریها ژنتیکی میشه یا ب بچه ارث میرسه

نه نیست من از استخر گرفتم 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2731

من درماتیت سبورئیک دارم از حمام که بیام بیچارم تو سرم مث چی خارش میگیره و پر جوش میشه جلو سرم که ابرو ریزه

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2738
منم همین مشکل دارم...شما دکتر رفتین ..چه درمانی میکنید

هزاربار میگه عصبی نشو استرس نکش کلی لوسیون و شامپو دی اس و... دریغ از اثری الان دوناهه دارم سرکه سیب میزنم اونم بی تاثیره 

شامپو ضد شوره

من ازین زدم تاثیر نداشت گرونم هست