2733
2739

بچه ها من کف سرم پسوریازیس داره ینی پوسته ریزی کف سر بطور غیر معمولی اصن مث شوره نیست که با یه حموم بره . دیونه شدم دیگه . دونه هاش درشت تر از شوره از و خیییلی زیادن مث برف میریزه از سرم . گاهی به صورتمم میزنه پوسته میشه در میاد و جاش ملتهب و قرمز میشه

وزن اولیه ۸۳ 👈وزن الان ۶۷.۷۰۰😎 هدف اولم ۶۵👈هدف آخرم60.. کالری شماری میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم پشت گردنش تو موهاش داشت خیلی پماد اینا زد خوب نشد بعد ی مدت کلا بیخیال شد خودش خوب شد خداروشک ...

من استرس  و اینا ندارم اتفاقا ارومم . واقعا نمیفهمم . اخه اصلا مگه میشه خوب شه خود به خود میگن همیشه باهاته.

2728
باید روغن بزنی گلم مرتب یا لا سرکه سیب درمان کنی تاثیر داره شامپو‌گل تار هم خوبه 

من سرکه سیب میزنم بدتر میریزه بیرون . مداوم بزنم چند روز یبار؟

من استرس  و اینا ندارم اتفاقا ارومم . واقعا نمیفهمم . اخه اصلا مگه میشه خوب شه خود به خود میگن ...

منم دارم رو بدنم هم زده باید باش بسازیم لعنتیو الان کلی روغن بادوم زدم به سرم الوئه ورا هم خیلی خوبه ولی باید مرتب بزتی

همه چی درست میشه 
منم دارم رو بدنم هم زده باید باش بسازیم لعنتیو الان کلی روغن بادوم زدم به سرم الوئه ورا هم خیلی خوبه ...

از کجا بخرم ؟عطاری؟و نحوه مصرفشونو میگی؟ممنونم

2738
من استرس  و اینا ندارم اتفاقا ارومم . واقعا نمیفهمم . اخه اصلا مگه میشه خوب شه خود به خود میگن ...

ن مامان من ی دوره ایی خیلی ناراحت بود و استرس داشت واس اون خیلی بد بود میخااارید شدید بعد قرمز میشد و مثه اب نم میداد چند وقت کلا پیگیر نشد خودش خوب شد حتی الان جاشم نمونده

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
ن مامان من ی دوره ایی خیلی ناراحت بود و استرس داشت واس اون خیلی بد بود میخااارید شدید بعد قرمز میشد ...

خوبه خوشبحالش . ایشالا برنگرده . سخته اذیت داره

از کجا بخرم ؟عطاری؟و نحوه مصرفشونو میگی؟ممنونم

گل اره عطاریا دارند یه مدت سرتو چرب کن بعد سرکه بهتر که شد الوئه ورا را از عطاریا بگیر گلم و ژلش را بزن به سرت خیلی خوبه ولی مرتب انجام بده بگذار چند ساعت بمونه بمال کف سرت الوئه ورا را هم بگذار یخچال

همه چی درست میشه 
گل اره عطاریا دارند یه مدت سرتو چرب کن بعد سرکه بهتر که شد الوئه ورا را از عطاریا بگیر گلم و ژلش را ...

نه روغنارو میگم چند وقت یبار بزنم ؟چه روغنی دقیق میگی من هیچکدومو استفادع نکردم نه الوئه ورا نه روغن . 

نه روغنارو میگم چند وقت یبار بزنم ؟چه روغنی دقیق میگی من هیچکدومو استفادع نکردم نه الوئه ورا نه روغن ...

اونا رو هم از عطاری گلم یا انجاها که روغن میگیرند روغن نارگیل هم هوبه روعن کنجد هم خوبه بادوم هم خوبه 

همه چی درست میشه 
2706