2726

خوبه دیگه 

تا ۳۷ هم کافیه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ربطی به دیابت نداره اگه سزارین هستی. سزارینی ها اکثرشون تو همین هفته ها زایمان میکنن

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

وا خب سزارین معمولا تو همین هفته هاست

من که مشکل ندارم میخواد ۳۸ هفته سزارین انجام بده برام

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

چون دیابت بارداری دارم نباید سز کنه؟؟دکترم گفته 19م و 26م دو تا ان اس تی بدم بعدش بستری کنه بیمارستان با دارو دردام شروع بشه.اما شنیدم اونایی که دیابت بارداری دارن رو سز میکنن

ربطی به دیابت نداره اگه سزارین هستی. سزارینی ها اکثرشون تو همین هفته ها زایمان میکنن

نه میگه طبیعی نمیدونم داره اشتباه میکنه یا با توجه به سونو آخرم نیاز به سز نیس و میتونم طبیعی بدنیا بیارم بچمو

نه من طبیعیم.خیلیا میگن باید سز کنه چون دیابت بارداری داری.هرچند خودم طبیعی دوس دارم ولی میترسم دکترم اشتباه داشته باشه.طبیعی برا بچم خطر نداشته باشه

از ماه چهارم.ولی نه خیلی شدید کنترل شده است.فقط شبا 4 واحد انسولین میزنم قندم کنترل شده.

والا اشناهای ما وضعشونم خراب بود اما طبیعی اوردن تازه از قبلم یکیشون انسولینی بود

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706